Kafito Polski

Aero System Instalacje Technologiczne

Wpis należy do
użytkownika:
MateuszAero
avatar
przejmij wpis »
AERO SYSTEM to firma zajmująca się projektowaniem zakładów produkcyjnych, a także generalne wykonawstwo instalacji technologicznych dla branży spożywczej oraz chemicznej. Menadżerowie z 15 letnim doświadczeniem w realizacji kontraktów dla największych światowych koncernów spożywczych i chemicznych stawiają firmę na pozycji lidera wykonawców instalacji technologicznych. Projektowane i budowane linie produkcyjne konstruowane są zgodnie z zasadami GMP oraz wymaganiami HACCP. Mocną stroną firmy jest doświadczona kadra inżynierów automatyki przemysłowej i technologii chemicznej. Rozbudowany dział automatyki przemysłowej i technologii pozwala na niezawodną realizację multi-branżowych kontraktów, dzięki którym powstają instalacje technologiczne. Aero System buduje kompleksowe linie produkcyjne od chwili rozładunku cystern przez zbiorniki buforowe i mieszalniki, po rozlew do opakowań. Cechujemy się zaawansowanymi systemami automatyki, według których działają instalacje technologiczne.
WWW: http://aero-system.pl

Adres:

Aero System Sp. z o.o.
Ligocka 103, 40-568 Katowice
tel.: 888777402

Opis firmy

Firma AERO SYSTEM zajmuje się instalacjami technologicznymi kompleksowo. Dobrze dobrane i skoordynowane grono inżynierów wykonuje projekty przemysłowe w zakresie:
- Schematy P&ID, projekt 3D rurociągów, projekt technologii produkcyjnej.
- Linie technologiczne do mieszania, a także dozowania surowców (kleje, emulsje, farby, soki, cista, pasty).
- Linie do produkowania mieszanek polioli.
- Dobór, dostawa i montaż urządzeń wchodzących w skład instalacji technologicznych (pompy, premiksery, zbiorniki, reaktory, disolwery, mieszalniki).
- Rurociągi przemysłowe ze stali nierdzewnej, a także z tworzyw spełniających wymagania dyrektywy PED
- Automatyka przemysłowa linii technologicznych.
- Kotłownie przemysłowe gazowe oraz olejowe.
- Projektowanie i montaż rurociągów kondensatu orz pary technologicznej.
- Instalacje chłodnicze (woda lodowa, freon, glikol, CO2, aminiak).
- Instalacje do chłodzenia maszyn (wieże chłodnicze, dry coolery, free coolery, chłodnie wentylatorowe).
- Urządzenia NO do rozładunku albo do rozładunku zbiorników transportowych (rejestracja TDT).
- Instalacje deodoryzacji redukujące lotne związki organiczne (LZO).
- Projektowanie HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).
- Pigging – mechanizm opróżniania rurociągu z resztek produktu.
- Stacje w systemie mycia CIP (Clean in Place).

Aero System buduje kompleksowo instalacje technologiczne m. in. ze stali nierdzewnej, od urządzenia NO rozładunku cystern, przez zbiorniki, dozowanie, premixery, przyrządzenie produktu w mieszalnikach czy disolwerach, pasteryzacje, magazynowanie, odgazowanie, do procesu rozlania produktu prosto do opakowań. Przy wymagających procesach chemicznych stosujemy instalacje procesowe zbudowane na rurach dwu lub trzy płaszczowych, wraz z opcją grzania oraz chłodzenia przesyłanego surowca. Firma wykonuje kompleksowe instalacje przemysłowe chłodnicze i grzewcze, odbierające lub podające ciepło z linii procesowych oraz maszyn. Aero System bierze pełną odpowiedzialność za wydajność wybudowanych linii technologicznych jako Generalny Wykonawca instalacji. Przemysłowe kontrakty procesowe realizują od koncepcji, poprzez wykonanie projektów, pozyskanie finansowania sektorowego, otrzymanie pozwolenia na budowę, prace budowlane, prefabrykacje i montaż rurociągów, dobór i dostawę zbiorników, pomp, armatury, mieszalników, wymienników po uruchomienie produkcji oraz serwis pogwarancyjny. Realizują kontrakty w ciepłowniach miejskich i przy-zakładowych. W kotłowniach przeprowadzają automatyzację kotłów WR-10, WR25, a także obniżają moc znamionową kotłów. Są wyspecjalizowani w strefach EX, które obowiązuję dyrektywa ATEX.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie