Kafito Polski

baramundi Software AG

Wpis należy do
użytkownika:
MagdalenaMroz
avatar
przejmij wpis »
baramundi software AG umożliwia firmom i organizacjom wydajne, bezpieczne i wieloplatformowe zarządzanie środowiskami pracy. Ponad 3000 klientów wszystkich branż i rozmiarów na całym świecie korzysta z wieloletniego doświadczenia i doskonałych produktów niemieckiego producenta. Są one podsumowane w pakiecie baramundi Management Suite zgodnie z holistycznym, przyszłościowym, zunifikowanym podejściem do zarządzania punktami końcowymi: zarządzanie klientem, zarządzanie urządzeniami mobilnymi i ochrona punktów końcowych odbywa się za pośrednictwem wspólnego interfejsu, w jednej bazie danych i zgodnie z jednolitymi standardami.
WWW: http://www.baramundi.com/pl-pl/

Opis firmy

Automatyzując rutynowe zadania i zapewniając kompleksowy przegląd stanu wszystkich punktów końcowych, baramundi Management Suite optymalizuje procesy zarządzania IT. Zmniejsza obciążenie administratorów IT i zapewnia, że użytkownicy mają prawa i aplikacje, których potrzebują, zawsze i wszędzie, na wszystkich platformach i na różnych platformach - na komputerach PC, notebookach, urządzeniach mobilnych lub w środowiskach wirtualnych.

Siedziba firmy Baramundi Software AG znajduje się w Augsburgu. Produkty i usługi firmy, założone w 2000 roku, są w całości wykonane w Niemczech. Firma baramundi z powodzeniem współpracuje z firmami partnerskimi na całym świecie w zakresie sprzedaży, doradztwa i wsparcia użytkowników.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Sukces baramundi Software AG w okresie 2018/19
baramundi Management Suite 2019 z nowymi funkcjami dla Windows 10 i Android Enterprise
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie