Kafito Polski

Torby reklamowe, ekologiczne, foliowe - Producent Miropak

Wpis należy do
użytkownika:
papcio
avatar
przejmij wpis »
Firma MIROPAK jest obecna na rynku opakowań nieprzerwanie od 1998 roku. Początki firmy związane są z opakowaniami foliowymi i papierowymi. Przede wszystkim w ciągu ostatnich 10 lat naszą główną specjalizacją stały się ekologiczne torby reklamowe. Wysokiej jakości produkcja, import oraz zróżnicowane projekty stały się naszą pasją i każdego dnia rozwijamy się dzięki Wam. Ważnym aspektem dla Nas jest traktowanie każdego projektu indywidualnie, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
WWW: http://miropak.pl/

Adres:

Miropak
Chopina 7, 84-200 Wejherowo
tel.: 501 175 330

Opis firmy

WIODĄCY DOSTAWCA TOREB REKLAMOWYCH I OPAKOWAŃ Z LOGO DLA BIZNESU
Reasumując w nasze eko torby reklamowe i opakowania papierowe kompleksowo zaopatrujemy m.in. markety, piekarnie, cukiernie, masarnie, punkty gastronomiczne, sklepy, agencje reklamowe, urzędy, instytucje oraz inne firmy krajowe i zagraniczne. Nasze torby z logo pozwolą Państwu na świetny zabieg brandingowy. Jest to niezwykle ważne, aby Państwa firma była rozpoznawalna. Wybierając nasze torby reklamowe budują Państwo świadomość, rozpoznawalność i zaufanie przyszłych klientów. Wszystkie nasze torby są szyte z naturalnych i ekologicznych materiałów, co niewątpliwie pozwala na polepszenie się panującego zanieczyszczenia na naszej Planecie, podczas gdy śmieci piętrzą się na wysypiskach.

Dzięki naszemu doświadczeniu posiadamy szerokie grono odbiorców dzięki czemu na rynku zdobyliśmy zaufanie oraz renomę rzetelnego i solidnego partnera w biznesie.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie