Kafito Polski

Agencja detektywistyczna Warszawa | Detektyw Pozaroszczyk

Wpis należy do
użytkownika:
Piotr Pozaoszczyk
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy detektywami z bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobyliśmy podczas wieloletniej służby w organach państwowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, działamy w sposób nieszablonowy, gwarantując skuteczność i dyskrecję w toku podjętych przez nas działań. Dysponujemy wysokiej klasy, profesjonalnym sprzętem. Jeżeli poszukujesz rzetelnego, licencjonowanego biura detektywistycznego, zaufaj profesjonalistom i oddaj swoją sprawę w nasze ręce. Agencja detektywistyczna Piotr Pozaroszczyk to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, świadczących usługi na rzecz osób prywatnych, firm oraz instytucji. Oferujemy pełen zakres usług detektywistycznych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami dostosowany do wysokich wymagań naszych Klientów. Wszystkie sprawy prowadzimy do końca z nastawieniem na efekt i zadowolenie osoby powierzającej nam swoje problemy.
WWW: http://www.pozaroszczyk.pl/

Opis firmy

Biuro Detektywistyczne Piotr Pozaroszczyk pomoże Państwu w odnalezieniu osoby, ustali miejsce zamieszkania oraz pracy, zbierze materiał dowodowy.
Zakres naszych usług obejmuje m.in.:zdrady małżeńskie i partnerskie, wywiad przedmałżeński, obserwacja i kontr-obserwacja, wywiad gospodarczy
kompetencje pracownicze, sprawdzenie lojalności, wywiad personalny
wykrywanie podsłuchu, poszukiwanie osób i mienia, ustalanie majątku, sprawy rodzinne, kontrola niani oraz porwania rodzicielskie.

Posiadamy licencję wydaną przez Komendanta Stołecznego Policji.
Ogromne doświadczenie, wiedza, dyskrecja, skuteczność i pasja do zawodu, dają gwarancję rozwiązania każdej zleconej nam sprawy.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.
Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje porady godnego i zaufanego detektywa prosimy o kontakt.
Rozwiążemy Twój problem, gwarantujemy dyskrecję oraz bezpłatne konsultacje.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie