Kafito Polski

Cool Kids Dance Studio

Wpis należy do
użytkownika:
Dajmos
avatar
przejmij wpis »
Cool Kids Dance Studio to miejsce idealnie dopasowane do potrzeb tancerzy na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone są tak, aby każdy mógł wynieść z lekcji, jak najwięcej, bez różnicy, czy jest zawodowym tancerzem, czy dopiero stawia swoje pierwsze kroki na sali tanecznej. Bardzo ciekawie prezentuje się już sama oferta szkoły Cool Kids Dance Studio. Są to zajęcia z tańca nowoczesnego oraz akrobatyki, które dedykowane są dzieciom w przedziale wiekowym od 3 do 13 lat, zależnie od danej grupy. Grupy podzielone są także na poziomy zaawansowania, co pozwala na lepsze dopasowanie trudności do umiejętności już posiadanych przez dziecko. Dzięki temu może się ono efektownie rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Dodatkowo wspomnieć należy o tym, iż wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z danych dziedzin. Dzięki temu akrobatyka prowadzona jest przez tancerzy, którzy posiadają w niej duże doświadczenie.
WWW: http://szkola-tanca.waw.pl/

Adres:

Cool Kids Dance Studio
Górczewska 210, 01-460 Warszawa

Opis firmy

Cool KIds Dance Studio oferuje także naukę pierwszego tańca dla przyszłych młodych par. Ślub oraz następujące po nim wesele to dwa bardzo ważne wydarzenia z życia każdego człowieka. To dlatego należy przygotować się do nich, jak najlepiej, a nic nie będzie tak profesjonalne, jak opanowanie pierwszego tańca! Pod okiem profesjonalistów jest to łatwiejsze, niż się myśli. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, co pozwala zrelaksować się, nawet najbardziej początkującym osobom. Na pewno trenowanie swojego pierwszego tańca pod okiem wykwalifikowanych trenerów, sprawi, że cała uroczystość przebiegnie bez zakłóceń, a goście będą wprost oczarowani choreografią oraz wykonaniem. Koszt jednej lekcji, która trwa godzinę, to tylko 120 złotych. Jest to więc bardzo dobra cena, jak na profesjonalizm i staranność, które są włożone w pozytywne przeprowadzenie lekcji. Do tego układy dopasowane są indywidualnie do możliwości poszczególnych klientów, a więc są, jak najbardziej możliwe do szybkiego opanowania.

Kategorie powiązane z wpisem

filtr do odkurzacza

uniwersalne filtry filtr odkurzacza wlot wylot w kategorii akcesoria

windery

flagi firmowe mobilne tak zwane windery lub bowflagi czyli na masztach przenośnych charakteryzują się łatwością montażu oraz

tanieflagi.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie