Kafito Polski

PKMP Jachty

Wpis należy do
użytkownika:
solinajachty@gmail.com
avatar
przejmij wpis »
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę czarteru nowoczesnych jachtów SEDNA 26 w jednym z najpiękniejszych i nadal wspaniale zachowanych zakątków Polski. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zawodowo – jesteśmy specjalistami od projektowania w budownictwie. Z pasji – kochamy żeglować po Jeziorze Solińskim. MAGICZNA SOLINA. To w tej właśnie Malowniczej Krainie, postanowiliśmy stworzyć dla siebie i Państwa możliwość przeżycia niesamowitej przygody w wyjątkowych krajobrazach nieskalanej przyrody. Bieszczady to rejon od lat przyciągający turystów i miłośników żeglarstwa. Nasze najnowocześniejsze jachty w tym pięknym zakątku Polski to wspaniały sposób, aby choć na chwilę pozostawić wszystkie troski na brzegu i wyruszyć w swój własny rejs w komfortowych warunkach. PORT - keja SU Dedal Tutaj naszym jachtom przysługuje prawo darmowego cumowania, a nasi Klienci mogą korzystać z oferowanych posiłków oraz pozostałych atrakcji
WWW: http://jachty.pkmp.com.pl/

Adres:

PKMP Sp. z o.o.

Opis firmy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę czarteru nowoczesnych jachtów SEDNA 26 w jednym z najpiękniejszych i nadal wspaniale zachowanych zakątków Polski. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Zawodowo – jesteśmy specjalistami od projektowania w budownictwie.
Z pasji – kochamy żeglować po Jeziorze Solińskim.
MAGICZNA SOLINA.
To w tej właśnie Malowniczej Krainie, postanowiliśmy stworzyć dla siebie i Państwa możliwość przeżycia niesamowitej przygody w wyjątkowych krajobrazach nieskalanej przyrody. Bieszczady to rejon od lat przyciągający turystów i miłośników żeglarstwa. Nasze najnowocześniejsze jachty w tym pięknym zakątku Polski to wspaniały sposób, aby choć na chwilę pozostawić wszystkie troski na brzegu i wyruszyć w swój własny rejs w komfortowych warunkach.
PORT - keja SU Dedal
Tutaj naszym jachtom przysługuje prawo darmowego cumowania, a nasi Klienci mogą korzystać z oferowanych posiłków
oraz pozostałych atrakcji na preferencyjnych warunkach.

Stołówka Sanatorium DEDAL serwuje gościom posiłki według ustalonego jadłospisu i terminarza, w bardzo korzystnych cenach.
Możliwe jest również korzystnie z licznych zabiegów oferowanych przez SU Dedal (po konsultacji z lekarzem)
według cennika SU z rabatami VIP dla naszych Klientów.

Ponadto, keja zlokalizowana jest w doskonałym miejscu – niedaleko głównej ulicy prowadzącej przez cały półwysep Polańczyk.
W pobliżu znajduje się m. in. : amfiteatr, apteka, bankomat, sklepy, bary, karczmy oraz smażalnia ryb.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie