Kafito Polski

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kazaren

Wpis należy do
użytkownika:
kazarenadwokat
avatar
przejmij wpis »
Kancelaria Adwokacka Łukasza Kazarena z siedzibą w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawne nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach, zarówno osobom prywatnym, jak i dużym i małym firmom, będąc gwarantem najkorzystniejszego rozwiązania problemu dla Klienta. Ponad 10-letnie doświadczenie, kompetentni adwokaci i prawnicy, wyjątkowe podejście do każdego Klienta i jego sytuacji. Stała obsługa czy pomoc doraźna? Kancelaria reprezentuje i doradza Klientom w różnych dziedzinach prawa – zależnie od sytuacji, potrzeb, możliwości i czasu Klienta. Sporządzenie umów, kontraktów, wniosków, świadczeń związanych z powstaniem szkody, tworzenie fundacji, stowarzyszeń, udział w negocjacjach handlowych, reprezentacja przed sądami, prowadzenie spraw karnych, cywilnych, administracyjnych, spadkowych, rodzinnych i opiekuńczych – to tylko część usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Łukasza Kazarena.
WWW: http://kazarenadwokat.pl

Adres:

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kazaren
ul. M.C. Skłodowskiej 46/1, 20-029 Lublin
tel.: 504 136 688

Opis firmy

Nabycie nieruchomości, inwestycja, budowa garażu?

Kancelaria Łukasza Kazarena zatrudnia również wyspecjalizowanych prawników i adwokatów z pogłębioną wiedzą i doświadczeniem w prawie budowlanym, prawie upadłościowym i naprawczym oraz prawie obrotu nieruchomościami, które będą służyć nieustannie pomocą przy sporządzeniu umów o roboty budowlane, kontraktów dotyczących realizacji inwestycji budowlanych, ubieganiu się o różnego typu decyzje administracyjne itd. Zatrudniając dobrego prawnika, nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje ani o to, że zostaniesz oszukany. Specjalista w dziedzinie prawa nieruchomości pomoże uniknąć kłopotów, dokładnie sprawdzi wszelkie umowy i dokumenty, poinformuje Cię o konsekwencjach prawnych każdego Twojego kroku, przyspieszy procedury poprzez właściwe przygotowanie formalnych pism, wniosków, etc.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową Kancelarii http://kazarenadwokat.pl/ i skontaktuj się poprzez formularz dostępny na stronie, mail: kancelaria@kazarenadwokat.pl lub numer telefonu 81 444 39 59.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie