Kafito Polski

Winerua.pl - Subskrypcja wina

Wpis należy do
użytkownika:
winerua
avatar
przejmij wpis »
Innowacyjny serwis, dzięki któremu możesz zamówić co miesięczna dostawę wyselekcjonowanych win (wina czerwone, wina białe, wina różowe, wina musujące - wytrawne i półwytrawne, wina słodkie). Specjalny algorytm AI wraz z pomocą sommielierów dobierze 3 butelki wina do twojego gustu. W ofercie klient znajdzie dwa sztandarowe boxy win - Winerua Box i Winerua Premium Box. W każdym boksie znajdziecie wyszukane i cenione Wina z Europejskich winnic i nie tylko. Wraz z winami dostaniecie karty win - dzięki którym będziecie mogli pamiętać co już degustowaliście!
WWW: http://winerua.pl

Opis firmy

Każdy użytkownik ma do wyboru dwa pakiety win - Winerua Box oraz Winerua Premium Box. Usługa premium zapewnia na co miesięczny dostęp do win często nagradzanych, uznanych przez wielu sommelierów, bardziej wyszukanych.

Winerua Box to esencja projektu - boks w którym użytkownik dostaje co miesiąc 3 wina (wina czerwone, wina białem i różowe) z różnych winnic, szczepów ale wciąż dopasowane do smaku konsumenta końcowego.

Winerua to zespół sommelierów, którzy chcą podzielić się swoim światem cudownych i smacznych Win. Chcą uczyć i pomóc Ci doświadczyć wszystkiego co najlepsze w winie.

Nie czekaj - zostań subskrybentem win już dzisiaj!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie