Kafito Polski

Wikarek M. Gospodarstwo agroturystyczne

Wpis należy do
użytkownika:
agroturystykajura
avatar
przejmij wpis »
Wikarek M. Gospodarstwo agroturystyczne to bogata oferta wyjątkowych noclegów w malowniczej miejscowości Hucisko. Agroturystyka Jura Krakowsko Częstochowska, to tutaj w ofercie znajdują się wyjątkowe noclegi w ośrodku Wikarek M., z którego będą mieli Państwo możliwość podziwiania Górę Zaborów, a także skorzystania z grilla w plenerze. Organizujemy również wycieczki, które pozwolą na zapoznanie się z okolicą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo za pomocą formularza na stronie internetowej.
WWW: http://www.agroturystykajura.pl

Adres:

Wikarek M. Gospodarstwo Agroturystyczne

Opis firmy

Podczas wakacji szukamy idealnego miejsca na wypoczynek. Niektórzy wybierają gorące kraje za granicą, inni szukają chłodniejszych klimatów. Jednak również Polska oferuje wiele wyjątkowych miejsc z oryginalnym, krajobrazem. Taka jest Jura Krakowsko-częstochowska.

Agroturystyka Jura Częstochowska oferuj bogaty wybór pokoi trzyosobowych i czteroosobowych. Miłą zachętą są też zniżki w przypadku rodzin z dziećmi. Sięgają one nawet 1/2 ceny w przypadku zakwaterowania dwóch osób dorosłych. Dodatkowo, można także opłacić posiłek oraz korzystanie z zastawy stołowej i sali kominkowej.

Wikarek M. Gospodarstwo Agroturystyczne
Skalny Widok 15
42-421 Hucisko
Polska
tel: +48 602 885 961
http://www.agroturystykajura.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie