Kafito Polski

Garden of Words

Wpis należy do
użytkownika:
garow123
avatar
przejmij wpis »
Smak Etiopii w Costa Coffee Sieć kawiarni Costa Coffee przygotowuje się na nadejście jesieni. W nowym sezonie na Gości czekają prawdziwie egzotyczne smaki prosto z Etiopii! W ofercie m.in. aromatyczne nuty ziołowe, kwiatowe, a także… owocowe! Powrót do korzeni Etiopia to kraj narodzin kawy i kultury jej picia, słynący z najlepszej jakości krzewów kawowca. Wyjątkowe właściwości i niesamowity smak tej kochanej przez miliony rośliny odkryto już ponad tysiąc lat temu! Od tej jesieni Goście kawiarni Costa Coffee będą mogli poczuć etiopski aromat kawy w Polsce! Costa Coffee wraz z nową kampanią jesienną wprowadza do swojej oferty nowe ziarna Character Roast Ethiopia, będące kawą Single Origin – w 100% arabiką, dostępną w każdym lokalu na terenie kraju. Te wolno palone ziarna o charakterystycznym i intensywnym smaku, stanowią symbol najwyższej jakości kawy. Dlatego smak ziaren kawy z Etiopii zadowoli nawet najbardziej wymagającego kawosza!

Adres:

Garden of Words
Zawojska 36, 02-927 Warszawa
tel.: 228298578

Opis firmy

Zawarte w etiopskich ziarnach kwiatowe, ziołowe i jagodowo-cytrusowe nuty idealnie komponują się z mlekiem, po dodaniu którego, kawa zyskuje karmelowy lub herbatnikowy smak z odrobiną owocowości. Character Roast Ethiopia najpełniej uwydatnia swoje walory smakowe w dwóch uwielbianych przez naszych Gości kawach: Espresso oraz Flat White.
Jesienna obietnica perfekcji
Sprowadzenie ziaren kawy z Etiopii perfekcyjnie wpisuje się w wartości marki. Misją Costa Coffee jest stałe doskonalenie się oraz dążenie do perfekcji. Chcemy, aby nasi Goście czuli się komfortowo, a także, aby mogli cieszyć się smakiem najlepszej kawy, którą przygotowujemy z największą precyzją i starannością. Od 11 września, czyli od startu kampanii jesiennej, każdy Gość kawiarni, który nie będzie zadowolony z zamówionej kawy, będzie mógł ją zwrócić, a nasz barista przygotuje nową, bez zadawania pytań. Odwiedź dowolną kawiarnię Costa Coffee i przekonaj się sam!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie