Kafito Polski

Salon fryzjerski Inspiracja Ewa Lewandowska

Wpis należy do
użytkownika:
EwaInspiracja
avatar
przejmij wpis »
Salon fryzjerski Inspiracja to nowoczesny salon, który świadczy usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne dla całej rodziny. W ofercie znajduje się między innymi strzyżenie dzieci, strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, a także modelowanie, układanie oraz koloryzacja. Salony fryzjerskie we Włocławku oferują swoim klientom niezwykle kompleksowe usługi w jednym miejscu, gdyż skorzystać można tam również z zabiegów manicure. Wiele klientek dzięki temu może zaoszczędzić sporą ilość czasu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych mam i zapracowanych kobiet.
WWW: http://www.inspiracja-wloclawek.pl

Adres:

Salon fryzjerski Inspiracja Ewa Lewandowska
Stanisława Moniuszki 1, 87-800 Włocławek

Opis firmy

Wszelkie oferowane zabiegi Salonu fryzjerskiego Inspiracja wykonywane są przy pomocy kosmetyków najwyższej jakości, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów. Ceny usług są bardzo przystępne, co jest niewątpliwą zaletą salonu urody.

Studio fryzur Włocławek charakteryzuje zgrany i doświadczony zespół profesjonalistów, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju targach i kursach. Na stronie internetowej znaleźć można szczegółowe informacje na temat świadczonych usług i cen.

Salon fryzjerski Inspiracja Ewa Lewandowska
ul. Stanisława Moniuszki 1
87-800 Włocławek, PL
https://www.inspiracja-wloclawek.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie