Kafito Polski

LABIZU

Wpis należy do
użytkownika:
BIZUGROUP
avatar
przejmij wpis »
LABIZU to miejsce, które od ponad 10 lat łączy w swym świecie najbardziej wyjątkowe, wyselekcjonowane marki biżuterii fashion oraz zegarków. W swym asortymencie oferuje kolekcje Ti Sento Milano, Nomination Italy, Ole Lynggaard Copenhagen, Couer de Lion, Rebecca, OPSOBJECTS, Selfie, zegarki Micheal Kors, Daniel Wellington, Rosefield ICE-Watch i wiele innych. LABIZU to zarówno sklepy stacjonarne, w których nawet najbardziej wymagające klientki znajdą szeroki wybór asortymentu i profesjonalną pomoc ze strony doradców klienta, jak i sklep internetowy www.labizu.pl, który oferuje największy w Polsce wybór kolekcji dostępnych marek oferowanych przez LABIZU.
WWW: http://www.labizu.pl/

Adres:

LABIZU

Opis firmy

LABIZU jest jedynym, autoryzowanym salonem marki Ole Lynggaard Copenhagen w Polsce – ekskluzywnej biżuterii z 18-karatowego złota. Marka istnieje od 1963 roku i świętuje już ponad 50 lat swojego dziedzictwa. Założona przez wybitnego artystę - jubilera Ole Lynggaarda, będącego jedno-cześnie projektantem kolekcji. Biżuteria wykonywana jest ręcznie w atelier w Kopenhadze, a w jej formie dostrzec można zarówno doskonałość projektu, tradycyjne metody złotnicze jak i najwyższej jakości materiały – 18-karatowe złoto, diamenty i kamienie naturalne. Niezwykłość kolekcji OLE LYNGGAARD COPENHAGEN została doceniona przez duńską rodzinę królewską, dla której od wielu lat marka projektuje biżuterię.

TI SENTO – Milano powstało po to, by wydobywać kobiece piękno – biżuteria jest jednocześnie zniewalająca i luksusowa, ale także dostępna cenowo dla szerszego grona kobiet. Design TI SENTO - Milano nawiązuje w swoich projektach do unikalnego, mediolańskiego stylu: wyrafinowanego i zgodnego z aktualnymi trendami, ale nigdy przesadnego – podkreśla kobiecy styl i elegancję. Ponadczasowe wzory łączą się z najwyższej jakości wykonaniem – w całości tworzona z rodowanego srebra, z ręcznie osadzanymi kamieniami. Konceptualne myślenie marki widoczne jest w kolekcji Mix&Match, dzięki której dowolnie można dobierać zawieszki na kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach.

Nomination Italy powstało ponad 30 lat temu we Florencji wraz ze stworzeniem pierwszej personalizowanej bransoletki Composable, będącej szeregiem cennych elementów, które możemy dowolnie dobierać. Do produkcji biżuterii Nomination używa tylko materiałów najwyższej jakości: 18-karatowego złota, 9-karatowego różowego złota, srebra, stali szlachetnej, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a także diamentów. W ofercie marki znajduje się także szeroki wybór biżuterii fashion zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

COEUR DE LION to ponadczasowość i niemiecka precyzja wykoniania- kreacje łączą surowy, minimalistyczny design z niezwykłymi kombinacjami kolorystycznymi, dzięki czemu są jednocześnie eleganckie i ekscytujące. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i szczególnie precyzyjne, ręczne wykonanie sprawiają, że biżuteria jest wyjątkowo trwała. To, co piękne, powinno trwać długo. Aby to zapewnić, niemal wszystkie etapy pracy odbywają się w atelier w Stuttgarcie - od pierwszej koncepcji projektu do drobiazgowej kontroli końcowej.

Rebecca to włoska marka słynącą na rynku międzynarodowym ze swoich unikatowych kolekcji i oryginalnego designu - projekty marki są zawsze odbiciem najnowszych trendów w modzie. Istotną rolę pełni połączenie klasycznego rzemieślnictwa i nowoczesnej techniki – każdy produkt, na każdym swym etapie, od projektu do wykonania, powstaje wewnątrz firmy we Florencji. Prawdziwość i różnorodność wzorów każdorazowo urzeka swym pięknem, dzięki perfekcyjnemu zaprojektowaniu każdego elementu biżuterii.

Sklep internetowy: www.labizu.pl
Facebook: https://www.facebook.com/LABIZUjewellery/
Instagram: https://www.instagram.com/labizu.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Kolory inspirowane naturą – nowa kolekcja Coeur de Lion
Promieniuj miłością! Nowa kolekcja TI SENTO – Milano
NOMINATION Italy – kolekcja Wiosna Lato 2021
LINEARGENT - nowa marka srebrnej biżuterii w Polsce
Walentynki tuż tuż - jak wybrać prezent?
Złoto - ponadczowe klejnoty, które nigdy nie wyjdą z mody
Jak zharmonizować naturalne elementy i stworzyć coś niesamowitego?
Magiczny świat biżuterii
Dzień Ojca - Jak wybrać prezent dla mężczyzny
10-lecie kolekcji Lotus Ole Lynggaard Copenhagen
Symbolika - biżuteria jako amulet
Walentynki - jak wybrać prezent?
Złotnicy, którzy kochają srebro
Ole Lynggaard Copenhagen - hipnotyczna kolekcja Snakes
Dzielmy się z innymi, czyli nowa kampania #OneForMeOneForYou marki Nomination
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie