Kafito Polski

www.niecztaj.pl

Wpis należy do
użytkownika:
nieCzytaj
avatar
przejmij wpis »
polityka Bez zbędnej polityki. Tutaj nie pada żadna nazwa partii politycznej, tu się nie polaryzuje sceny, a uczy patrzeć na politykę w sposób spokojny i analityczny. To nie jest strona opiniotwórcza. Tu decyzja należy do Ciebie. Jako osoba pozostająca poza polityką mogę zwrócić wam uwagę na rzeczy, które nie przebijają się przez mass media; jak i takie, które nie są poruszane przez posłów, ze względu na polityczne kalkulacje. Czasami coś zasugeruję, jednak będę za wszelką cenę unikał narzucania swojej opinii.
WWW: http://www.nieczytaj.pl/

Opis firmy

Nad powstaniem tej strony nie zastanawiałem się zbyt długo, gdyż szybko stało się oczywiste, że wypełnię pewną niszę.

Na ile to tylko możliwe będę się starał mówić o polityce w sposób spokojny i zrównoważony. Moim celem jest jedynie tonowanie nastojów i prowadzenie bloga w taki sposób, aby przeczytać mógł go każdy, niezależnie od sympatii politycznych.
Nie widzę sensu w emocjonowaniu się polityką, skoro jedyne co możemy zrobić to oddać głos przy urnie tylko raz na 4/5 lat/a. Będę starał się was zarazić swoim podejściem. Jako osoba pozostająca poza polityką mogę zwrócić wam uwagę na rzeczy, które nie przebijają się przez mass media; jak i takie, które nie są poruszane przez posłów, ze względu na polityczne kalkulacje. Czasami coś zasugeruję, jednak będę unikał narzucania swojej opinii. To nie portal opiniotwórczy, ocena będzie należała do was.


Interesujmy się polityką, bo tam w sejmie uchwala się rzeczy dla nas ważne, ale nie emocjonujmy się nią, bo szkoda naszego zdrowia.

Z takim właśnie przesłaniem zapraszam was do lektury.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

duża Frekwencja - czy się cieszyć?
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie