Kafito Polski

MGArchitekci | Małgorzata Mierzwińska

Wpis należy do
użytkownika:
MGArchitekci
avatar
przejmij wpis »
Gosia i Beata zapraszają do pracowni MGArchitekci. W naszej autorskiej pracowni, najważniejsze są wysoka estetyka oraz duża funkcjonalność pomieszczeń - te dwa czynniki tworzą spójną całość, by wymarzone wnętrze nabierało realnego i niebanalnej formy. Mamy dla państwa wiele pomysłów, a nasza praca jest dostępna w formie galerii projektów. Dlatego Gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, i polubienia naszego profilu na Facebooku oraz kanału na YouTube.
WWW: http://mgarchitekci.pl

Adres:

MGArchitekci | Małgorzata Mierzwińska

Opis firmy

Jako Architekci Wnętrz uzupełniamy się wzajemnie temperamentem jak i podejściem do projektowania. Naszą dewizą pracy to – wsłuchać się uważnie w potrzeby klienta, a następnie przekształcić je językiem plastycznym w piękne wnętrza, które będą uprzyjemniały każdą chwilę życia w nim spędzoną. Piękno jednak we wnętrzu szybko się nudzi, gdy nie idzie wraz z nim funkcjonalność . Stąd w pierwszej fazie projektowania stawiamy duży nacisk i sporo czasu na to, aby omówić każdy aspekt funkcjonalny i ergonomiczny aranżowanego pomieszczenia. Następnie „ubieramy” nasze długie rozmowy z klientem w kolory, faktury i kształty, by stworzyć przestrzeń , która będzie przyjazna, harmonijna i piękna.

Oprócz aranżacji wnętrz prywatnych i publicznych, specjalizujemy się również w projektowaniu mebli na wymiar. Każda zabudowa meblowa jest indywidualnie wymyślana na potrzeby inwestycji. Mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Naszą inspiracją do pracy jest sam człowiek i jego otoczenie. Przyroda, w której połączenie kolorów i faktur jest najbardziej harmonijne. A także sztuka, która potrafi łączyć przeciwieństwa w bardzo konsekwentną całość. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem. Z wielką przyjemnością podejmiemy się współpracy z Państwem.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie