Kafito Polski

Płyty winylowe sklep

Z Ł O T Y   W P I S
Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
Pozycjonusz
avatar
przejmij wpis »
Gromadzenie albumów na płytach winylowych to nasz konik. Jeżeli Twój też, to nie możesz zwlekać i odwiedzić nasz sklep internetowy znajdującego się pod adresem winyle-online.pl. Jeśli chodzi o dostępne rodzaje muzyki, to w sklepie prezentowany jest bogaty wybór albumów, od muzyki elektronicznej, poprzez muzykę rockową, pop, soul, jazz oraz muzykę klasyczną. Oglądanie sklepu na pewno ułatwi zaawansowany filtr, za sprawą którego da się zawęzić wyniki różnymi specyfikacjami, np. typem płyty, formatem, dekadą i przeróżnymi innymi ustawieniami. Większa część płyt dysponuje też opcją przesłuchania dźwięku nagrań piosenek, prezentuje styl,gatunek, posiada opcjonalnie wideo z youtube'a a dodatkowo proponuje różne rekomendowane przedmioty, które są w stanie zainteresować klienta, dlatego że brzmieniowo są zbliżone do w tym momencie przeglądanej oferty. Wykonanie zlecenia w dni powszednie przeważnie nie przekracza 48 h.
WWW: http://winyle-online.pl

Adres:

Winyle Online

Opis firmy

Winyle Online to sklep internetowy, w którym znaleźć można duży wybór płyt winylowych i kompaktów. Większość płyt jest używana, lecz staramy nie oferować egzemplarzy wybitnie wadliwych, chyba, że mają dużą wartość kolekcjonerską. Posiadamy wiele winyli z lat 70-tych i osiemdziesiątych, w tym polskie albumy oraz dużą część wydań polskich zagranicznych artystów. W asortymencie sklepu znajdują się także używane kompakty, a część z nich to nawet pierwsze tłoczenia w tym formacie, wydane jeszcze w latach 80.

Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego komunikacja z naszą stroną może odbywać się tylko po szyfrowanym połączeniu SSL. Płatności internetowe przeprowadzane są natomiast za pośrednictwem zewnętrznego serwisu, jednego z liderów w tym zakresie, strony Przelewy24, a my nie przechowujemy żadnych danych o kartach płatniczych. Podawane przez klientów hasła do ich kont nigdy nie docierają do nas w czystej postaci, co sprawia, że w razie wycieku bazy danych, nasze dane są dla hakerów bezużyteczne. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DHL lub do paczkomatu InPost, a przy zamówieniach na minimum 199 zł, paczka jest darmowa. Dostępna jest też atrakcyjna opcja automatycznych rabatów, które mogą sięgać nawet piętnastu procent.

Zamawianie produktów dostępne jest każdego dnia, przez 24 godziny na dobę. Realizacje przeprowadzane są natomiast w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 13:00 (w przypadku wybrania dostawy DHL lub InPostu) oraz 15:00 dla dostawy Pocztą Polską. Wynika to z faktu, że kurierzy odbierają paczki z paczkomatów lub punktów Pickup zwykle około 14:00. W Poczcie odbywa się to około 16:00. Zamówienie złożone i opłacone w piątek do godziny 13:00 (lub 15:00) prawdopodobnie dotrze dopiero w poniedziałek. W pozostałe dni zazwyczaj paczka jest już następnego dnia u klienta.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie