Kafito Polski

Transkrypcje SpiszeTo

Wpis należy do
użytkownika:
spiszeto
avatar
przejmij wpis »
Transkrypcje SpiszeTo to firmą, która specjalizuje się w przygotowywaniu różnego rodzaju transkrypcji. W ofercie Transkrypcje SpiszeTo są transkrypcje wywiadów, nagrań, a także transkrypcje sądowe. Choć siedziba Transkrypcje SpiszeTo mieści się w Aleksandrowie Łódzkim to jednak firma swoja ofertę kieruje również do klientów z innych regionów Polski. Istnieje bowiem możliwość przesłania gotowej transkrypcji drogą online, co znacznie ułatwia klientom odbiór zamówionego tekstu. Transkrypcje SpiszeTo oferuje profesjonalne podejście do tematu.
WWW: http://www.spiszeto.pl

Adres:

Transkrypcje SpiszeTo
Aleja Wyzwolenia 18/1, 95-070 Aleksandrów Lódzki
tel.: 604 361 653

Opis firmy

Masz zdjęcia tekstów, nagrania? Nie masz czasu ich spisywać. Świetnie trafiłeś/trafiłaś. Na stronie spiszeto.pl znajdziesz profesjonalne podejście do tematu jakim jest przepisywanie tekstów, przepisywanie protokołów. Transkrypcje SpiszeTo oferuje szczegółowe oraz dokładne podejście do tematu. Solidność, punktualność oraz sumienność te cechy charakteryzują spiszeto.pl.

Na stronie Transkrypcje SpiszeTo znajduje się blog, na którym można znaleźć wiele cennych informacji. Dodatkowo prosta i jasna instrukcja jak można skorzystać z usług.
Wiele z nas jest zabieganych i jedyna forma uwiecznienia tekstu jest jego zdjęcie, ewentualnie nagranie. Ciężko jednak posłużyć się takim materiałem w przyszłości. Odnalezienie konkretnej informacji w dźwięku czy fotografii jest trudne i pracochłonne. Szybszą formą jest wyszukanie w tekście, mamy dostępnych wiele narzędzi, które mogą w tym pomóc.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniu klientów sporządzamy transkrypcje Aleksandrów Łódzki drogą elektroniczną, co umożliwia współprace z klientami z całej Polski.

Transkrypcje SpiszeTo
Aleja Wyzwolenia 18/1
95-070 Aleksandrów Łódzki
woj. łódzkie
Tel: 604 361 653
https://www.spiszeto.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie