Kafito Polski

Mariel & Haan Communications

Wpis należy do
użytkownika:
patrycja.rabinska@marielhaan.com
avatar
przejmij wpis »
Agencja Mariel & Haan Communications posiada szerokie doświadczenie z zakresu PR, marketingu, sprzedaży, doradztwa oraz rekrutacji zdobyte przede wszystkim w sektorze nieruchomości, budownictwa, turystyki i wypoczynku. Oferujemy szeroki wachlarz usług przede wszystkim z zakresu: - komunikacji korporacyjnej - komunikacji marketingowej - komunikacji antykryzysowej - działań w mediach społecznościowych - CSR - zarządzania reputacją CEO i liderów. Stawiamy na: - analizę - efektywność - synergię - optymalizację - oszczędność czasu naszych Klientów. Posiadamy doskonałe referencje.
WWW: http://www.marielhaan.com

Adres:

Mariel & Haan Communcations

Opis firmy

Public Relations zarządza reputacją marki i, przede wszystkim, zwiększa jej wartość. To strategicznie zaplanowana i ukierunkowana metoda komunikacji. W Mariel & Haan Communications uważamy, że aby móc kompleksowo i profesjonalnie wspierać klienta, musimy przede wszystkim na początku dogłębnie zrozumieć jego działalność oraz cele biznesowe. Znając klienta jesteśmy w stanie wspólnie zbudować skuteczną strategię, metodę i plan komunikacji, uszyte na miarę, dopasowane do potrzeb i możliwości.

Dzięki starannie opracowanym i wartościowym treściom, klienci budują relację zarówno na zewnątrz organizacji - z klientami, dostawcami, interesariuszami czy mediami, jak również wewnątrz - z pracownikami czy partnerami biznesowymi.

Zespół Mariel & Haan Communications posiada szerokie doświadczenie z zakresu komunikacji, marketingu, sprzedaży, doradztwa oraz rekrutacji zdobyte przede wszystkim w sektorze nieruchomości, budownictwa, turystyki i wypoczynku.

Nasza oferta jest każdorazowo dostosowywana do celów i potrzeb klienta, a zatem tworzona od początku do końca na miarę. Kluczową zasadą naszej firmy jest jak najszersze poznanie naszego zleceniodawcy, jego potrzeb biznesowych, specyfiki rynku, na którym funkcjonuje oraz grup docelowych. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania, które są najbardziej efektywne i odpowiadają realnym potrzebom.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Właścicielka Mariel & Haan Communications rozwija nowy projekt edukacji PR-owej
Nowoczesne hale przemysłowe wspierają funkcjonowanie biznesu w Europie Środkowej
Adgar Wave na fali
Świetlica pełna marzeń
Accolade inwestuje blisko 30 mln euro w Panattoni Park w Częstochowie
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie