Kafito Polski

Blog o data science i nowych technologiach - empiria.in

Wpis należy do
użytkownika:
mawielobob
avatar
przejmij wpis »
Dobrze jest czasem produktywnie spędzić czas i zamiast wchłonięcia kolejnego, z resztą niezbyt ambitnego, serialu poczytać. Jeżeli interesują Cię najbardziej aktualne tematy technologiczne, z zakresu data science i sztucznej inteligencji, z odrobiną praktyki w Pythonie to z pewością znajdziesz na tym blogu coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym czy początkującym data scientist, czy też dopiero zaczęłaś interesować się tematem, powinny zainteresować Cię przynajmniej wybrane tematy na blogu empiria.in: - informacje z kraju i ze świata na temat stanu rozwoju sztucznej inteligencji, czyli w jaką grę ostatnio wygrały algorytmy machne learning oraz czy to na prawdę jest absolutny szczyt ich możliwości; - objaśnienie kluczowych pojęć z zakresu nowych technologii i sztucznej inteligencji ubrane w estetyczny i wygodny słownik; - gdzie na świecie jest inne podejście do etyki w tworzeniu sztucznej inteligencji i dlaczego w Chinach Czytaj więcej w opisie rozszerzonym!
WWW: http://www.empiria.in

Opis firmy

Blog o danych, data sience i nowych technologiach Empiria.in to także:
- recencnzje najlepszych książek i bootcampów w Polsce – co warto czytać, a co jest tylko laniem wody powtarzaniem frazesów, co daja bootcampy i jak się uczyć kodować algorytmy;
- tips and trics w Pythonie czyli kilka linijek kodu I skrótów klawiszowych, które poprawią jakość Twojego życia… albo przynajmniej pracy (;
- a do tego wszystkiego praktyczne porady na ścieżce do stania się data scientist, która wcale nie musi być zawiła i skomplikowana, czyli jeśli mnie się udało, to może też możesz z tego skorzystać.
Te i inne tematy na świeżo otwartym empiria.in – stronie dedykowanej początkującym data scientist. Stronie o analizie danych, sztucznej inteligencji i nowych technologiach czyli wszystkim tym, co tygryski lubią najbardziej.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie