Kafito Polski

Terapia dla Ciebie

Wpis należy do
użytkownika:
terapia dla ciebie
avatar
przejmij wpis »
Coraz więcej osób świadomych jest tego, że należy troszczyć się nie tylko o swoje zdrowie fizyczne, ale i kondycję psychiczną. Stąd rosnące zainteresowanie ofertą psychoterapeutów, u których można szukać wsparcia zarówno w stanach depresyjnych czy nerwicowych, jak i w okresach samotności, cierpienia, lęku, braku poczucia satysfakcji. Gabinet psychoterapii "Terapia dla ciebie" funkcjonuje w Krakowie, przy ul. Wójtowskiej 9/7. Specjaliści w nim pracujący działają głównie w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, pomagając swoim pacjentom wejrzeć w głąb siebie, lepiej siebie poznać, a przez to popracować nad swoją osobowością. W myśl podejścia psychodynamicznego budują z pacjentem swoistą relację opartą na zaufaniu. Otrzymując od niego informację w wyniku luźnej rozmowy o jego przemyśleniach, obawach, nastrojach, niejako "podążają" za nim, dostosowując plan terapii do jego potrzeb i oczekiwań.
WWW: http://www.terapiadlaciebie.pl/

Adres:

Terapia dla Ciebie
ul. Wójtowska 9/7, 30-020 Kraków
tel.: 790 79 88 99

Opis firmy

Leczenie depresji w gabinecie "Terapia dla ciebie"

W tym krakowskim gabinecie można znaleźć pomoc w stanach różnych rodzajów depresji. To współcześnie jedna z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej podstępnych, bo z pozoru niewidocznych gołym okiem chorób. Co więcej, wciąż nie znajduje należnego jej zrozumienia wśród Polaków, dlatego wielu chorych ma opory przed udaniem się po pomoc. Tymczasem wizyta w gabinecie psychoterapii pozwoli zdiagnozować problem, znaleźć jego źródła i podjąć adekwatne leczenie.

Leczenie nerwicy w gabinecie "Terapia dla ciebie"

Pacjentami gabinetu "Terapia dla ciebie" są też chorzy na nerwicę. Choć to długotrwały proces, wdrożenie odpowiedniego leczenia może być skuteczne i całkowicie uporać się z problemem. W czasie spotkań z psychoterapeutą dowiadujemy się, jakie są przyczyny naszych reakcji nerwicowych i uczymy się radzić sobie z nimi. Wejrzenie głęboko w swoją osobowość ujawnia nam niekiedy odległe wydarzenia z przeszłości, które mogły uwarunkować nasz dzisiejszy stan psychiczny.

Oferta gabinetu jest o wiele szersza. Jej szczegóły można znaleźć na stronie internetowej terapiadlaciebie.pl.

Kontakt z psycholożkami pracującymi w gabinecie:

p. Justyna Ziarkowska: 793 589 525

p. Ewelina Stonawska: 790 79 88 99

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie