Kafito Polski

Pakowanie i czekolada

Wpis należy do
użytkownika:
martarysiak
avatar
przejmij wpis »
Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w wyniku zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Zasadniczym zakresem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w branży spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez produkcję, dowóz, aż po sprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy dostarczania produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz osiągalność całej gamy urządzeń specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie przygotowywania, stworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do specyficznych wymogów występujących aplikacji.
WWW: http://sacmi.com.pl

Opis firmy

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate zaistniała w skutek połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Obejmuje ona całkowitą realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w sektorze spożywczym od projektowania począwszy, przez produkowanie, dostawę, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie dostarczania produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostęp do całej gamy urządzeń specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie wymyślania, utworzenie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i całkowicie dostosowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji.
Równie ważną częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dystrybutora uzyskać może zautomatyzowaną linię przemysłową, gdzie skończony wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zapewnić w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć potencjalne straty z tego tytułu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie