Kafito Polski

Doradca Finansowy Poznań

Wpis należy do
użytkownika:
Averel
avatar
przejmij wpis »
Działamy szybko i nowocześnie w sposób wiarygodny budując długotrwałe relacje naszymi z Klientami w Poznaniu oraz cały woj. wielkopolskim. Niezależni Eksperci Kredytowi z Poznania pomagają Klientom osiągnąć ich cele zapewniając szeroką gamę kompleksowych łatwo dostępnych usług finansowych i doradczych na konkurencyjnych warunkach. Naszym klientom indywidualnym pomagamy sfinansować wszystkie cele mieszkaniowe, jak i inne potrzeby konsumpcyjne, proponując szeroką ofertę kredytów hipotecznych i gotówkowych.
WWW: http://kredytypoznan.com/

Adres:

Doradca Finansowy Poznań
Plac Andersa 5, 61-894 Poznań
tel.: +48 533 88 78 78

Opis firmy

Działamy szybko i nowocześnie w sposób wiarygodny budując długotrwałe relacje naszymi z Klientami w Poznaniu oraz cały woj. wielkopolskim. Niezależni Eksperci Kredytowi z Poznania pomagają Klientom osiągnąć ich cele zapewniając szeroką gamę kompleksowych łatwo dostępnych usług finansowych i doradczych na konkurencyjnych warunkach.

Naszym klientom indywidualnym pomagamy sfinansować wszystkie cele mieszkaniowe, jak i inne potrzeby konsumpcyjne, proponując szeroką ofertę kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Podmiotom gospodarczym oferujemy kompletne projekty finansowania wszelkich nowych inwestycji lub refinansowanie już poniesionych kosztów remontów czy zakupów związanych z nieruchomościami. Proponujemy również pełną gamę kredytów potrzebnych do bieżącej obsługi firmy, takich jak kredyty obrotowe czy kredyty płatnicze.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie