Kafito Polski

KRAUSE Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
JowitaTower
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy producentem drabin, pomostów, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych do pracy na wysokości.Oferujemy innowacyjne, w pełni funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań rozwiązania, o niepodważalnej jakości wykonania, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają zarówno użytkownicy indywidualni (w mieszkaniach, domach i ogrodach), jak i fachowcy wielu branż, m.in. przemysłowej, magazynowej czy budowlanej.
WWW: http://www.krause-systems.pl/

Adres:

KRAUSE Sp. z o.o.
Stalowa 12, 58-100 Świdnica

Opis firmy

Jesteśmy renomowanym producentem drabin, pomostów i rusztowań do różnorodnych zastosowań. Od ponad 110 lat z powodzeniem działamy na rynku europejskim, wspierając zarówno majsterkowiczów, jak i profesjonalistów w codziennych pracach na wysokości. Oferujemy innowacyjne i funkcjonalne produkty oraz dedykowane konstrukcje specjalne o niepodważalnej jakości wykonania, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W Polsce jesteśmy obecni od 1993 r. W tym czasie w Świdnicy powstały dwie fabryki, w których produkcja opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz zrobotyzowanych stanowisk pracy. Nieprzerwanie rozwijamy naszą ofertę produktową i zwiększamy asortyment wytwarzanych wyrobów, rozwijając tym samym nowe kompetencje nie tylko w Polsce, ale i w ramach całej grupy KRAUSE.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Nowość w ofercie KRAUSE. Drabina drewniana ze stopniami i szczeblami
Drabina drewniana. Relikt przeszłości czy tradycja, która nie przemija?
Amatorzy prac wokół domu wkraczają do akcji. Czas na wiosenny przegląd drabiny ogrodowej!
Targi BUDMA 2020. Ekspert firmy KRAUSE ocenia udział w tegorocznej edycji
Bestsellery wśród drabin. Jakie modele cieszą się największym powodzeniem?
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie