Kafito Polski

mleko mam, Ciąża wsparcie, Karmienie piersią, bank mleka kobiecego katowice, oddam mleko matki

Wpis należy do
użytkownika:
Mleko Mam
avatar
przejmij wpis »
Możesz podzielić się z innymi kobietami swoją opowieścią o macierzyństwie, o karmieniu piersią, o wparciu jakim byłaś, lub jakie dostałaś od innych mam. Zapraszamy wszystkie mamy do zostania inspiracją dla innych i do opisania swojej historii- możesz skorzystać ze wsparcia naszego, ze wsparcia specjalistów lub z naszej bazy specjalistów. Możesz poznać kogoś z Twojej okolicy, kto ma mleko i chętnie komuś nadmiar odda zamiast wylewać, lub Ty możesz mleko komuś dać. Możesz poznać kogoś z Twojej okolicy, kto chętnie Tobie udzieli wsparcia w macierzyństwie – kawą, rozmową, zakupami, wiedzą odnoście karmienia piersią, lub może poznasz kogoś, kto potrzebuje Twojego wsparcia i doświadczenia. www.mlekomam.pl
WWW: http://mlekomam.pl

Opis firmy

Nie sprawdzamy badań mam które chciałby podzielić się mlekiem ani ich nie badamy, nie badamy mleka dostarczonego przez mamy, nie przechowujemy mleka mam, nie pasteryzujemy mleka mam ani nie sprzedajemy mleka mam.
Drogi rodzicu, mleko innej mamy, które pochodzi z banku mleka i które trafia do noworodków leczonych w szpitalach, pochodzi od przebadanej dawczyni, zostało przez bank mleka poddane pasteryzacji i jest odpowiednio przechowywane. My, jako tj. portal „mleko mam” nie badamy mam, które chcą podzielić się mlekiem, nie pasteryzujemy go i nie przechowujemy.
Rodzicu – Ty sam koniecznie musisz sprawdzić wyniki badań mamy od której chciałby dostać mleko i musisz prawidłowo się z nim obchodzić – tj. osobiście odebrać od dawczyni, poddać procesowi pasteryzacji i przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni, lub zamrozić. Wszelkie potrzebne informacje do bezpiecznego dzielenia się mlekiem zostały umieszczone w zakładce Informacja medyczna. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami mailowo: kontakt@mlekomam.pl, lub do skorzystania z działającego banku mleka. Informacje o działających w Polsce bankach mleka możesz znaleźć w zakładce Banki Mleka.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie