Kafito Polski

Montaż instalacji fotowoltaicznych | Fotowoltaika Warszawa

Wpis należy do
użytkownika:
Fotowoltaika
avatar
przejmij wpis »
Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa mazowieckiego, jak również całego kraju. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, a naszą specjalizacją jest projektowanie i montaż systemów fotowoltaicznych. Naszym atutem jest doskonale wykwalifikowana oraz doświadczona ekipa, dzięki temu wszystkie nasze prace mają bardzo wysoką jakość. Powierzone nam zadania wykonujemy rzetelnie, uczciwie i z najwyższą starannością, zapewniając tym samym, bezpieczeństwo i wygodę, podczas bezawaryjnej eksploatacji paneli fotowoltaicznych przez długie lata. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty i dostarczać najlepsze dostępne nowoczesne rozwiązania, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Działamy kompleksowo, od projektu i doboru najodpowiedniejszych rozwiązań, poprzez wykonawstwo i montaż, do załatwienia wszelkich formalnościach związanych z przyłączeniem instalacji do sieci.
WWW: http://montaz-paneli-fotowoltaicznych.pl/

Opis firmy

Działamy tylko na sprawdzonych komponentach firmy VIESSMAN.

Przyjeżdżamy na miejsce w celu przeprowadzenia oględzin, następnie przechodzimy do wyceny. Po zgromadzeniu podstawowych danych przystępujemy do stworzenia całkowitego kosztorysu.Wykonujemy montaż paneli fotowoltaicznych dla:

klientów indywidualnych,
firm i instytucji publicznych,
gospodarstw rolnych.


Na każdym etapie współpracy można liczyć na profesjonalne doradztwo naszych pracowników.

Aby dostarczać Klientom jak najlepsze rozwiązania, ciągle doskonalimy nasze kwalifikacje, oraz podnosimy jakość wykonywanych usług.

Nasi przeszkoleni pracownicy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia oraz dużą wiedzę do wykonywania zleconych prac montażowych paneli fotowoltaicznych.

Dzięki nowoczesnym panelom fotowoltaicznych, które zamieniają energię słoneczną na energię elektryczną, można znacząco obniżyć wysokość rachunków za prąd.

Co oferujemy swoim klientom:

Firma udziela też 12 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne,
Cena za 1kw kompletnej instalacji już od 4000 PLN,
Nasz dobrze dobrany i zamontowany system fotowoltaiczny będzie regularnie serwisowany, w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania nawet ponad 25 lat.


Dodatkowym argumentem przemawiającym za opłacalnością inwestycji w panele fotowoltaiczne jest możliwość uzyskania dofinansowania i dotacji - podpowiadamy również jak je uzyskać!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić naszym klientom i zaoferować pomoc oraz fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego rozwiązania po bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji zamówień.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą zarówno indywidualnych klientów, a także firmy, jak i przedsiębiorstwa.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie