Kafito Polski

DEMI TRANS Michał Stankiewicz

Wpis należy do
użytkownika:
biuro@demi-trans.pl
avatar
przejmij wpis »
Firma rodzinna świadcząca usługi przewozu osób niepełnosprawnych. Pomocni i życzliwi kierowcy realizują usługę od drzwi do drzwi, będąc do dyspozycji klientów 24/7. Busy wykorzystywane do transportu to dostosowane pojazdy, z pasami bezpieczeństwa oraz windami najazdowymi, zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi głównie na terenie Warszawy i okolic, jednak nasza działalność jest możliwa w obrębie całej Polski, jak również poza jej granicami. Naszymi klientami są osoby fizyczne, jak również instytucje, fundacje czy firmy. Z każdym znajdziemy nić porozumienia :)
WWW: http://www.demi-trans.pl

Adres:

DemiTrans Michał Stankiewicz
Wrzeciono 63a/19, 01-950 Warszawa
tel.: 501939767

Opis firmy

Firma rodzinna świadcząca usługi przewozu osób niepełnosprawnych. Pomocni i życzliwi kierowcy realizują usługę od drzwi do drzwi, będąc do dyspozycji klientów 24/7. Busy wykorzystywane do transportu to dostosowane pojazdy, z pasami bezpieczeństwa oraz windami najazdowymi, zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Świadczymy usługi głównie na terenie Warszawy i okolic, jednak nasza działalność jest możliwa w obrębie całej Polski, jak również poza jej granicami.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie