Kafito Polski

Nespresso

Wpis należy do
użytkownika:
katarzynamirek
avatar
przejmij wpis »
Nestlé Nespresso SA jest pionierem i punktem odniesienia na rynku porcjowanej kawy najwyższej jakości. Firma współpracuje z ponad 70 tys. rolników w 12 krajach w ramach programu AAA Sustainable Quality™, który ma na celu wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju na plantacjach i w ich okolicach. Stworzony w 2003 roku we współpracy z Rainforest Alliance program pozwala poprawić ilość i jakość zbiorów, zapewniając zrównoważoną produkcję kawy wysokiej jakości i poprawiając jakość życia plantatorów i ich społeczności. Główna siedziba Nespresso znajduje się w szwajcarskiej Lozannie, a firma prowadzi działalność w 69 krajach i zatrudnia ponad 12 tys. osób. W 2016 sieć punktów sprzedaży Nespresso obejmowała ponad 600 placówek. Więcej informacji dostępne jest na firmowej stronie Nespresso: www.nestle-nespresso.com.
WWW: http://www.nespresso.com/pl/pl/

Opis firmy

Nestlé Nespresso SA jest pionierem i punktem odniesienia na rynku porcjowanej kawy najwyższej jakości. Firma współpracuje z ponad 70 tys. rolników w 12 krajach w ramach programu AAA Sustainable Quality™, który ma na celu wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju na plantacjach i w ich okolicach. Stworzony w 2003 roku we współpracy z Rainforest Alliance program pozwala poprawić ilość i jakość zbiorów, zapewniając zrównoważoną produkcję kawy wysokiej jakości i poprawiając jakość życia plantatorów i ich społeczności.
Główna siedziba Nespresso znajduje się w szwajcarskiej Lozannie, a firma prowadzi działalność w 69 krajach i zatrudnia ponad 12 tys. osób. W 2016 sieć punktów sprzedaży Nespresso obejmowała ponad 600 placówek. Więcej informacji dostępne jest na firmowej stronie Nespresso: www.nestle-nespresso.com.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

BARISTA CREATIONS. NOWA KOLEKCJA KAW NESPRESSO

Własne artykuły

NESPRESSO NA ŚWIĘTA OTWIERA DRZWI DO CASA NESPRESSO ORAZ OFERUJE LIMITOWANĄ EDYCJĘ KAW – VARIATIONS
KAŻDA FILIŻANKA KAWY NESPRESSO Z NEUTRALNYM ŚLADEM WĘGLOWYM DO 2022 ROKU
MASTER ORIGIN AGED SUMATRA – DOSKONALONA PRZEZ CZAS LIMITOWANA EDYCJA KAWY NESPRESSO
ROWERY RE:CYCLE – POZNAJCIE DRUGIE ŻYCIE KAPSUŁEK NESPRESSO
IDEALNY SPOSÓB NA LETNIE ORZEŹWIENIE – NOWA KOLEKCJA KAW NESPRESSO BARISTA CREATIONS FOR ICE
NESPRESSO WPROWADZA NOWE KAPSUŁKI ALUMINIOWE POCHODZĄCE W 80% Z RECYKLINGU
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie