Kafito Polski

fCoder Solutions Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
fcoder.pl
avatar
przejmij wpis »
fCoder Solutions Sp. z o.o. reprezentuje fCoder w Polsce. fCoder jest dostawcą oprogramowania służącego do automatyzacji procesów przetwarzania obrazu i dokumentów, przekształcającym informacje w adekwatne i dostępne dane elektroniczne. Oprogramowanie fCoder corocznie przetwarza miliony dokumentów i jest stosowane na całym świecie przez korporacje, instytucje rządowe i edukacyjne oraz osoby prywatne. Założona w 1998 r. Firma fCoder pozostawała na czele jako jeden z wiodących dostawców przetwarzania dokumentów, bezpieczeństwa dokumentów i wymiany danych. Firma osiągnęła tę wiodącą pozycję dzięki innowacjom technologicznym, sskutecznej obsłudze klienta i profesjonalnemu zespołowi. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie, by nasze rozwiązania były łatwe w użyciu zarówno dla klientów indywidualnych oraz firmowych.
WWW: http://www.fcoder.pl/

Opis firmy

fCoder oferuje szereg profesjonalnych programów dla użytkowników systemu Windows od 1998 roku. Specjaliści firmy opracowują programy desktopowe, serwerowe i wiersze poleceń do drukowania wsadowego i konwersji plików. Te aplikacje, z których każda koncentruje się na konkretnych zadaniach, są utrzymywane i aktualizowane przez długi czas.

Oprogramowanie stworzone przez fCoder optymalizuje obieg dokumentów, a także oszczędza czas i inne zasoby różnych firm, instytucji rządowych, organizacji non-profit i indywidualnych użytkowników. Kluczowymi produktami opracowanymi przez fCoder są Print Conductor, FolderMill, Image Converter Plus, 2JPEG, 2TIFF, 2PDF, DocuFreezer i Universal Document Converter.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

fCoder Release FolderMill 4.7 - Nowa wersja ich oprogramowania do przetwarzania dokumentów
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie