Kafito Polski

Przedsiębiorstwo Usługowe Perła

Wpis należy do
użytkownika:
perlaserwis84
avatar
przejmij wpis »
Firma Perła Serwis zajmuje się profesjonalnym oraz kompleksowym myciem ciśnieniowym. Zakres naszych usług jest szeroki. Naszym głównym zajęciem jest przede wszystkim mycie ciśnieniowe kostki brukowej, a także mycie ciśnieniowe elewacji oraz fasad. Na życzenie klienta usuniemy również graffiti oraz zabezpieczymy powierzchnię specjalną powłoką antygraffiti. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach doskonalących ich umiejętności. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Perła Serwis.
WWW: http://perlaserwis.pl/

Adres:

Przedsiębiorstwo Usługowe Perła
Akacjowa 7, 55-095 Mirków
tel.: 725789289

Opis firmy

Podjazdy i chodniki
Podjazdy i chodniki prowadzące do budynku wpływają na pierwsze wrażenie, jakie goście mają na temat domu lub firmy. Utrzymanie ich w czystości poprawia atrakcyjność domu oraz sprawia, że wygląda estetycznie i efektownie. Z biegiem czasu brud, błoto, mech a także inne zanieczyszczenia mogą gromadzić się na chodnikach co sprawia, że wyglądają niechlujnie. Nasza firma dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu i wiedzy wydobędzie blask z nawet bardzo zanieczyszczonych powierzchni.

Dachy
Jeśli dach twojej posiadłości pokryty jest glonami i grzybem bardzo ważne jest, aby dokładnie usunąć je z powierzchni. Czynniki atmosferyczne oraz mchy i glony znacznie skracają żywotność dachu dlatego zalecamy na nim okresowe mycie. Oprócz tej oczywistej zalety jaką jest dobra kondycja twojego dachu, twój budynek uzyska świeży wygląd co na pewno zauważą twoi goście.

Elewacje
Mycie elewacji wymaga innych parametrów i metod niż czyszczenie dachu czy kostki brukowej. Tutaj zazwyczaj stosujemy niższe ciśnienie gdyż stosunkowo łatwo uszkodzić ściany budynków. Zakładamy, że w tym przypadku atutem naszego czyszczenia będzie użycie nowoczesnego sprzętu do podgrzewania wody i odpowiednich roztworów chemicznych, jednak w każdym przypadku technika jest dobierana indywidualnie.
Zajmujemy się także usuwaniem graffiti, udrażnianiem rynien i rur spustowych, czyszczeniem maszyn i innych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie