Kafito Polski

Atmosfera MultiSport

Wpis należy do
użytkownika:
MateuszG
avatar
przejmij wpis »
Na warszawskim Mokotowie, przy ul. Racjonalizacji 5, powstało nowe centrum aktywności ruchowej dla dzieci - Atmosfera MultiSport. To miejsce, gdzie najmłodsi mogą wziąć udział w angażujących zajęciach, podczas których poznają podstawy różnych dyscyplin sportowych. Program edukacyjny nastawiony jest na wszechstronny rozwój dzieci w wieku 4-12 lat i aktywne spędzanie czasu. Całość dopełnia kosmiczna narracja, która towarzyszy najmłodszym podczas zajęć. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć próbnych.

Adres:

Atmosfera MultiSport
Racjonalizacji 5, 02-673 Warszawa
tel.: 538 614 999

Opis firmy

Zabawa, przeżycia, emocje
Dawniej to „trzepak” czy gry podwórkowe były naturalnym środowiskiem spędzania wolnego czasu, gdzie najmłodsi mogli z powodzeniem rozwijać podstawowe umiejętności ruchowe jak skakanie, bieganie czy łapanie. Obecnie świat jest jednak inny: więcej siedzimy, mniej się ruszamy i coraz częściej jesteśmy związani z ekranami smartfonów i telewizorów. By przeciwdziałać negatywnym skutkom siedzącego trybu życia powstało centrum aktywności ruchowej Atmosfera MultiSport, które łączy przyjemne z pożytecznym: poprzez gry i zabawy ruchowe dziecko pod czujnym okiem animatorów aktywnie spędzi czas w gronie rówieśników, nabywając i doskonaląc nowe umiejętności.

- Wszystkie zajęcia planowane są z uwzględnieniem podstawowych umiejętności ruchowych i wykorzystaniem elementów wybranych dyscyplin sportowych, które dostosowane są do wieku uczestników zajęć. Dzięki temu dzieci mogą w bezpiecznym środowisku przetestować różne formy ruchu, które na pewno im się nie znudzą. Program zajęć ułożony jest w taki sposób, aby rozwijać różnorodne sprawności fizyczne i umiejętności społeczne. Wszystko odbywa się w ramach fabularyzowanej, kosmicznej przygody, co sprawia, że dzieci chętnie włączają się w proponowane aktywności – mówi Agnieszka Buras, manager Atmosfery MultiSport. – Ponadto będziemy zachęcać dzieci do codziennej aktywności podczas zabawy innowacyjną grą interaktywną LU, którą jako pierwsi sprowadziliśmy do Polski. Gra jest połączeniem nauki oraz wirtualnej rozrywki z elementami sportu - dodaje Agnieszka Buras.

Wszechstronny rozwój w Atmosferze kosmicznej przygody
Ruch to doświadczenie, które korzystnie wpływa na wiele obszarów życia - uczy wytrwałości, podejmowania decyzji, ułatwia radzenie sobie ze stresem. Zajęcia w grupach to z kolei doskonały pretekst nie tylko do wspólnej zabawy, ale także rozwoju emocjonalnego i nabywania kompetencji społecznych, jak współzawodnictwo, rozumienie potrzeb innych, cierpliwość. Atmosfera kosmicznej przygody, jaka towarzyszy dzieciom w kolejnych misjach bardzo temu sprzyja - pobudza wyobraźnię i kreatywne myślenie.

Zabawa w bezpiecznych warunkach
W Atmosferze MultiSport wprowadzone zostały odpowiednie procedury sanitarne (zgodne z wytycznymi GIS dla branż), aby dbać o bezpieczeństwo podczas zajęć. Standardy centrum to m.in.:
1. Przestrzeganie zasad dystansu społecznego i dezynfekcji rąk
2. Zwiększona częstotliwość serwisu sprzątającego i wentylacji pomieszczeń
3. Każda grupa zajęciowa przebywa w wydzielonej przestrzeni z dedykowanym opiekunem

- Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków podczas pobytu w Atmosferze MultiSport. Będziemy wdrażać wszystkie aktualne wytyczne przeciwepidemiczne publikowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego - podkreśla Agnieszka Buras, manager Atmosfery MultiSport.


Jak wyglądają zajęcia w Atmosferze MultiSport?
Zajęcia odbywają się regularnie raz w tygodniu (zajęcia 90 minutowe) lub dwa razy w tygodniu (2 razy 45 minut), w 10 – 15 osobowych grupach i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Dzieci są dzielone na grupy według wieku:
• Dzielni Poszukiwacze (4-5 lat)
• Dziarscy Odkrywcy (6-7 lat)
• Energiczni Zdobywcy (8-9 lat)
• Dynamiczni Triumfatorzy (10-12 lat)
W Atmosferze MultiSport każdy miesiąc oznacza dla dzieci nową misję, której celem, w zależności od wieku i stopnia zaawansowania dziecka, jest rozwinięcie umiejętności lokomocyjnych, stabilizacyjnych lub manipulacyjnych. Każda misja odbywa się na innej planecie. Zadaniem dzieci jest ukończenie tylu misji, ile jest miesięcy w danym semestrze (semestr w Atmosferze pokrywa się z semestrem szkolnym, a grafik ustalany jest z góry na dany okres). Za ukończenie misji dziecko otrzymuje odznakę w kolorze danej planety.
Koszt uczestnictwa w zajęciach to 199 zł (płatne co miesiąc w pakiecie semestralnym) lub 259 zł (za miesiąc w pakiecie miesięcznym). Pierwsze wejście jest bezpłatne. Dla rodzin przygotowano zniżkę rodzinną na pakiet semestralny i miesięczny w wysokości 10% na drugie i każde kolejne dziecko. Z kartą MultiSport Kids każde wejście na zajęcia jest bezpłatne.
Szczegółowe informacje na temat Atmosfery MultiSport, prowadzonych zajęć i zapisów dostępne są na stronie internetowej: https://atmosferamultisport.pl/.
Zapraszamy również na nasz Facebook: https://www.facebook.com/AtmosferaMultiSport/ i Instagram: https://www.instagram.com/atmosferamultisport/ .

O Atmosferze MultiSport:
Atmosfera MultiSport to centrum aktywności ruchowej dla dzieci w wieku 4-12 lat, którego misją jest wszechstronny rozwój dzieci poprzez różnorodne formy aktywności fizycznej. Centrum mieści się w Warszawie, przy ul. Racjonalizacji 5. Inwestycja została otwarta w 2020 roku. Na powierzchni 1000 m2 powstało 5 sal, na których regularnie odbywają się zajęcia dla dzieci w 10 – 15 osobowych grupach. Program zajęć ułożony jest w taki sposób, aby rozwijać umiejętności lokomocyjne, stabilizacyjne i manipulacyjne.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie