Kafito Polski

Klimatyzacja Zgorzelec klimatyzacje Bogatynia

Z Ł O T Y   W P I S
Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
askot77
avatar
przejmij wpis »
DM Klimatyzacje - montaż klimatyzacji Zgorzelec, Bolesławiec, Legnica serwis i sprzedaż systemów klimatyzacji. W ofercie klimatyzatory i systemy klimatyzacji renomowanych firm Fuji, Airwell, Haier i Gree. Klimatyzacja Zgorzelec - Klimatyzacja Bogatynia ›› sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji. Klimatyzacja do domów jednorodzinnych, mieszkań, aptek, sklepów, hal produkcyjnych, zakładów pracy, firm usługowych i produkcyjnych. Systemy klimatyzacji i klimatyzatory sprawdzonych producentów i renomowanych firm - tylko sprawdzone rozwiązania. Prowadzimy działalność na Dolnym Śląsku, w szczególności: klimatyzacja Bolesławiec, klimatyzacje Legnica, montaż klimatyzacji Zgorzelec - Bogatynia.
WWW: http://dmklimatyzacje.pl

Adres:

Klimatyzacja Bolesławiec, klimatyzacja Legnica

Opis firmy

Klimatyzacja Bogatynia montaż klimatyzacji Zgorzelec, Legnica, sprzedaż i montaż klimatyzacji Bolesławiec - Dolny Śląsk. Montaż klimatyzacji i klimatyzatorów renomowanych firm. Fachowa pomoc w doborze klimatyzacji, systemy klimatyzacji dla firm oraz osób prywatnych. Klimatyzatory Split I multisplit, klimatyzatory kanałowe, przysufitowe i przypodłogowe.
DM KLIMATYZACJE kompleksowa obsługa w zakresie doboru, montażu i serwisu klimatyzacji każdego typu. Zajmujemy się obsługa klientów prywatnych i komercyjnych. Oferujemy systemy klimatyzacji przeznaczonych do domu, mieszkania, firmy. Klimatyzacja dla szkół i administracji publicznej, klimatyzatory stosowane w sklepach, aptekach i innych obiektach.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie