Kafito Polski

McCain

Wpis należy do
użytkownika:
Public Dialog
avatar
przejmij wpis »
McCain to firma z 60 letnią tradycją, jest największym na świecie producentem frytek, mrożonych przetworów ziemniaczanych oraz przekąsek na bazie sera, warzyw i mięsa. Misją jest dostarczanie produktów o niezmiennie najwyższej jakości, poznanie i zrozumienie rynku, zapewnienie najnowszych rozwiązań technicznych i agrarnych, ustawiczne wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Co trzecia frytka zjadana na świecie pochodzi z fabryk McCain! Firma posiada 53 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na 6 kontynentach i sprzedaje swoje wyroby w 160 krajach. Na polskim rynku McCain działa od 1993, zaś w 1999 roku ruszyła polska fabryka McCain zlokalizowana w Strzelinie koło Wrocławia. Jest to jedna z najnowocześniejszych inwestycji firmy w Europie. McCain oferuje wysokiej jakości produkty z ziemniaków zarówno konsumentom indywidualnym, jak i partnerom handlowym z branży gastronomicznej.
WWW: http://mccain.pl

Opis firmy

McCain to firma z 60 letnią tradycją, jest największym na świecie producentem frytek, mrożonych przetworów ziemniaczanych oraz przekąsek na bazie sera, warzyw i mięsa. Misją jest dostarczanie produktów o niezmiennie najwyższej jakości, poznanie i zrozumienie rynku, zapewnienie najnowszych rozwiązań technicznych i agrarnych, ustawiczne wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Co trzecia frytka zjadana na świecie pochodzi z fabryk McCain! Firma posiada 53 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na 6 kontynentach i sprzedaje swoje wyroby w 160 krajach. Na polskim rynku McCain działa od 1993, zaś w 1999 roku ruszyła polska fabryka McCain zlokalizowana w Strzelinie koło Wrocławia. Jest to jedna z najnowocześniejszych inwestycji firmy w Europie.

McCain oferuje wysokiej jakości produkty z ziemniaków zarówno konsumentom indywidualnym, jak i partnerom handlowym z branży gastronomicznej.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

NOWOŚĆ: Frytki CRISPERS w stylu Streetfood
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie