Kafito Polski

HARAT POKRZYWNICKI ADWOKACI

Wpis należy do
użytkownika:
harat123
avatar
przejmij wpis »
Kancelaria Adwokacka Harat Pokrzywnicki Adwokaci. Głównym celem naszej pracy jest zapewnienie osobom zgłaszającym się do nas rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej w podejmowaniu nieraz trudnych decyzji. Kancelaria adwokacka, świadcząc profesjonalne usługi prawne, oferuje pomoc poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów oraz pism procesowych, prowadzenie negocjacji, mediacji, a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami oraz innymi instytucjami publicznymi. Zachęcamy do kontaktu.
WWW: http://harat-pokrzywnicki.pl

Adres:

HARAT POKRZYWNICKI ADWOKACI
Matejki 6/10, 80-232 Gdańsk
tel.: 609 701 818

Opis firmy

Udzielanie pomocy prawnej wymaga od nas nie tylko gruntownej wiedzy prawniczej, ale również umiejętności znajdowania jak najbardziej praktycznych i zgodnych z interesem Klientów rozwiązań, co gwarantuje skuteczność podejmowanych działań. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne świadczenie usług prawnych powinno opierać się na elastycznej i opartej na wzajemnym zaufaniu współpracy z naszymi Klientami.
Wykonywanie zawodu adwokata wiąże się z dyskrecją. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od Klientów. Pomoc prawna wykonywana przez nas odbywa się z zachowaniem zasad kodeksu etyki zawodowej adwokatów, a informacje uzyskane od Klientów są chronione tajemnicą zawodową.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie