Kafito Polski

Studio A7 - strony WWW, pozycjonowanie i marketing w internecie

Wpis należy do
użytkownika:
studioa7
avatar
przejmij wpis »
Studio A7 to internetowa agencja kreatywna z Bydgoszczy wyspecjalizowana w usługach nowoczesnego e-marketingu i kampanii marketingowych w internecie. W szczególności działamy w obszarach takich jak: - Projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron www - Tworzenie e-sklepów i rozbudowanych wortali i serwisów  - Hosting stron WWW, domeny, zarządzanie serwisami WWW - Obsługa popularnych stron opartych na systemie Wordpress - Pozycjonowanie stron WWW (SEO/SEM), w tym pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie na długi ogon i pozycjonowanie sklepów - Kampanie Google Ads - Content marketing, marketing szeptany, wideo marketing - Fotografia komercyjna - Filmowanie komercyjne - Projektowanie wizualne - Branding i identyfikacja wizualna. Nasze usługi i oferta ulegają nieustannych zmianom i ulepszeniom, szukamy także coraz ciekawszych i skuteczniejszych form dotarcia do tej właściwej dla naszego klienta grupy docelowej. Czasem korzystamy z nowych, ciekawych rozwiązań i pomysłów.
WWW: http://studioa7.pl

Adres:

Studio A7
Unii Lubelskiej 12, 85-059 Bydgoszcz
tel.: 507392548

Opis firmy

Podczas naszej współpracy, już na samym początku - razem z klientem - dobieramy właściwą strategię marketingową, aby wykorzystać jego mocne strony i aspekty, którymi wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji. Dobieramy propozycję usług w zależności od grupy docelowej, branży oraz naszego długoletniego doświadczenia na rynku.

Czasami lepsze okazać się może np. pozycjonowanie, innym razem - kampania na popularnych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, czy zdobywający coraz większą popularność Tik Tok. A jeszcze innym razem np. połączenie odświeżonej nowej strony WWW (która wymagała kluczowych zmian w strukturze i prezentacji treści, tak by stać się atrakcyjną), copywritingu i właściwej formy dotarcia do klienta przez słowa, pozycjonowania i skutecznej współpracy z influencerami. Zapraszamy do kontaktu z zespołem Studio A7, abyśmy mogli wspólnie wybrać najlepszy dla Ciebie kierunek reklamy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie