Kafito Polski

Ekonstal sp. z o.o. sp. k.

Wpis należy do
użytkownika:
ekonstal
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów naziemnych i podziemnych zbiorników stalowych do przechowywania paliw, ropy, LPG, AdBlue, wody, wyrobów chemicznych, nawozów i innych substancji. Produkujemy także certyfikowane komory normobaryczne - nowoczesne urządzenia wykorzystywane do prowadzenia terapii tlenem, wspomagającej leczenie i regenerację organizmu człowieka. Ekonstal Sp. z o.o. Sp. k. to jeden z najprężniej rozwijających się i najnowocześniejszych tego typu zakładów w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze produkty trafiają do klientów z całego świata, w tym z Norwegii, Słowacji, Czech, Rumunii, Węgier, Litwy i Kanady. Zakład produkcyjny znajduje się w Piotrkowie Kujawskim, w Osielsku zlokalizowane jest Biuro Handlowe.
WWW: http://www.ekonstal.pl

Adres:

Ekonstal Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Słoneczna 30, 88-230 Piotrków Kujawski
tel.: 690010065

Opis firmy

Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów naziemnych i podziemnych zbiorników stalowych do przechowywania paliw, ropy, LPG, AdBlue, wody, wyrobów chemicznych, nawozów i innych substancji. Produkujemy także certyfikowane komory normobaryczne - nowoczesne urządzenia wykorzystywane do prowadzenia terapii tlenem, wspomagającej leczenie i regenerację organizmu człowieka.
Ekonstal Sp. z o.o. Sp. k. to jeden z najprężniej rozwijających się i najnowocześniejszych tego typu zakładów w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze produkty trafiają do klientów z całego świata, w tym z Norwegii, Słowacji, Czech, Rumunii, Węgier, Litwy i Kanady. Zakład produkcyjny znajduje się w Piotrkowie Kujawskim, w Osielsku zlokalizowane jest Biuro Handlowe.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Apoloniusz Tajner ambasadorem marki Ekonstal
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie