Kafito Polski

Prysznice, zabudowy nawannowe

Wpis należy do
użytkownika:
PannaA
avatar
przejmij wpis »
NEO GLASS PROJECT to specjaliści, którzy o wykorzystaniu szkła wiedzą prawie wszystko. W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe, wykonane indywidualnie kabiny prysznicowe, w tym drzwi prysznicowe, a także parawany nawannowe, szkło lacobel do kuchni, brodziki i inne. Priorytetyzujemy wysoką jakość, 100-procentowe dopasowanie do oczekiwań klienta, precyzyjne wykonanie i niskie ceny. Wieloletnie doświadczenie w branży i techniczna wiedza pozwalają nam wykonywać szklane dzieła sztuki. Zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia propozycji i do kontaktu z konsultantami NEO GLASS.
WWW: http://www.neoglass.pl/

Adres:

NEO GLASS PROJECT
Leszczyńska 91, 62-050 Mosina
tel.: 511141424

Opis firmy

NEO GLASS PROJECT to specjaliści, którzy o wykorzystaniu szkła wiedzą prawie wszystko. W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe, wykonane indywidualnie kabiny prysznicowe, w tym drzwi prysznicowe, a także parawany nawannowe, szkło lacobel do kuchni, brodziki i inne.
Priorytetyzujemy wysoką jakość, 100-procentowe dopasowanie do oczekiwań klienta, precyzyjne wykonanie i niskie ceny. Wieloletnie doświadczenie w branży i techniczna wiedza pozwalają nam wykonywać szklane dzieła sztuki.
Zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia propozycji i do kontaktu z konsultantami NEO GLASS.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie