Kafito Polski

OGRÓD-KOMPLEKS

Wpis należy do
użytkownika:
najdalson
avatar
przejmij wpis »
Ogród Kompleks to profesjonalna firma z Krakowa, która zajmuje się projektowaniem i pielęgnacją ogród dla swoich Klientów. Wszystkie nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz wyższym wykształceniu zdobytym na Akademii Rolniczej w Krakowie. Wszystkim naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług związany z projektowaniem i zakładaniem ogrodów dla osób indywidualnych oraz firm. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalna usługa pielęgnacji wykonanych ogrodów, która pozwoli zadbać o świeżość i estetyczny ogród na dłużej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty.
WWW: http://www.ogrodkompleks.pl/

Opis firmy

Firma Ogród Kompleks Kraków posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów dla osób indywidualnych oraz firm. Nasza firma posiada setki wykonanych realizacji oraz bogate doświadczenie zdobyte na Akademii Rolniczej w Krakowie, które gwarantuje realizacje najwyższej jakości usług.
Wszystkim naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług takich jak: zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów, projektowanie ogrodów, kształtowanie terenu, osadzanie roślin, odnawianie trawników, koszenie ogrodów, przycinanie krzewów, plewienie ogrodów, sprzątanie wiosenne oraz jesienne, oraz wertykulacji ziemi. Nasze usługi są dla Państwa dostępne zarówno w Krakowie jak i również w pobliskich miejscowościach.
Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz dostępnych terminów realizacji.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie