Kafito Polski

imello.pl

Wpis należy do
użytkownika:
Galicja
avatar
przejmij wpis »
W pełni poświęcony projektowaniu wnętrz, w tym w szczególności kuchniom, z darmowym programem do planowania kuchennych pomieszczeń i możliwością zobaczenia swojego projektu w rozszerzonej rzeczywistości – właśnie wystartował portal Imello.pl. Teraz każdy może stać się projektantem własnej kuchni! Portal imello.pl to przestrzeń, która z założenia łączy wszystkich poszukujących wiedzy i inspiracji odnośnie do projektowania domowych wnętrz ze specjalistami, którzy są w stanie odpowiedzieć na ich potrzeby.
WWW: http://www.imello.pl/

Opis firmy

– Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – wyjaśnia Barbara Jacek z Imello.pl. Ale jest jeszcze coś, bo tak naprawdę sercem Imello.pl jest Kreator Kuchni, czyli darmowy program do automatycznego projektowania kuchni online.

Pierwszy taki planer kuchni
To pierwsze takie narzędzie na rynku. Kreator Kuchni Imello pozwala w parę minut zaprojektować zabudowę kuchenną, w sposób funkcjonalny rozmieszczając meble i sprzęty. A wszystko to dzieje się automatycznie. Użytkownik planuje swoją kuchnię w kilku prostych krokach, podając wymiary i kształt pomieszczenia, wprowadzając dodatkowe elementy i ewentualne przyłącza, wybierając ulubiony styl wnętrzarski i określając swoje oczekiwania co do mebli i sprzętów AGD. Tylko tyle wystarczy, by kreator zaplanował dla nas praktyczną i modną kuchnię, którą dodatkowo możemy spersonalizować, zmieniając kolor szafek, blatów, ścian czy podłóg. – Cały proces zajmuje kilka minut, a na koniec otrzymujemy wizualizację kuchni oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć swój projekt w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając go w realnym pomieszczeniu i to bez specjalnych okularów! Wystarczy smartphone lub tablet. Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy – wylicza Barbara Jacek i jak dodaje, to jedyna taka oferta na rynku.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie