Kafito Polski

Lellek E-Mobility Elektryczne Pojazdy Użytkowe

Wpis należy do
użytkownika:
77media
avatar
przejmij wpis »
Zacznij przygodę z a-Car dzieki inteligentnemu ekosystemowi Silników EVUM Szukasz przyjaznego dla środowiska, a jednocześnie ekonomicznego rozwiązania w sektorze transportowym? W takim razie solidny a-Car jest właśnie dla Ciebie. Dzięki smukłym wymiarom, w 100% elektryczny transporter idealnie nadaje się do prac komunalnych. Sprawdzi się na chodnikach, w parkach, w intralogistyce, w leśnictwie i rolnictwie. Został zaprojektowany również dla handlu oraz branży turystycznej. Jeśli podróżujesz po nieutwardzonych drogach, w pełni elektryczny napęd na wszystkie koła cię nie zawiedzie i zawsze dotrze do celu!
WWW: http://www.lellekemobility.pl/

Adres:

Lellek E-Mobility Elektryczne Pojazdy Użytkowe

Opis firmy

Szukasz przyjaznego dla środowiska, a jednocześnie ekonomicznego rozwiązania w sektorze transportowym? W takim razie solidny a-Car jest właśnie dla Ciebie. Dzięki smukłym wymiarom, w 100% elektryczny transporter idealnie nadaje się do prac komunalnych.
Sprawdzi się na chodnikach, w parkach, w intralogistyce,
w leśnictwie i rolnictwie. Został zaprojektowany również dla handlu oraz branży turystycznej. Jeśli podróżujesz po nieutwardzonych drogach, w pełni elektryczny napęd na wszystkie koła cię nie zawiedzie i zawsze dotrze do celu!

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie