Kafito Polski

https://www.galeriamozaika.pl/

Wpis należy do
użytkownika:
Ewa Stępniewicz
avatar
przejmij wpis »
MOZAIKA to nowoczesny koncept lokalnych centrów zakupów i usług. Ułożonych tak, aby zaspokajać Twoje potrzeby na co dzień i od święta. Zawsze pod ręką i po drodze. W dzielnicy, w której mieszkasz, lub którą mijasz w drodze do pracy. MOZAIKA KRAKÓW i LUBLIN to nowoczesne sąsiedzkie centra zakupów i usług, które w całkiem nowej koncepcji otworzono w grudniu 2021 r. MOZAIKA KRAKÓW i LUBLIN to galerie posiadające po kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych różnych branż, umożliwiających szybkie i komfortowe załatwienie wielu spraw oraz zakupów. Są wśród nich m.in. supermarket Kaufland z szerokim wyborem żywności i towarów przemysłowych, a także inne doskonale znane sieci, m.in. market budowlany OBI, elektromarket RTV Euro AGD, sieć obuwnicza Deichmann czy drogeria Rossmann.
WWW: http://www.galeriamozaika.pl/o-nas/

Opis firmy

O GALERII MOZAIKA
Mozaika to kompaktowe, rodzinne galerie handlowe zlokalizowane w Krakowie i Lublinie. Pozwalają na zrobienie, szybkich i kompleksowych zakupów, dzięki optymalnej powierzchni i odpowiedniemu doborowi najemców. W Mozaice klienci znajdą znane i lubiane sklepy sieciowe m.in. Kaufland, RTV EURO AGD, Rossman, Deichmann i Maxi Zoo. Duże parkingi dla klientów oraz punkty usługowe róż-nych branż, umożliwiają szybkie i komfortowe załatwienie wielu codziennych spraw oraz zakupów.
4FI – polsko-niemiecka grupa inwestycyjna – stworzyła MOZAIKĘ po przejęciu obiektu od TESCO.
W procesie zmian lokalny zespół 4FI wspierany był przez BNP Paribas Real Estate Poland, który
odpowiada za wynajem i zarządzanie nieruchomościami oraz ich marketing.
O FIRMIE 4FI
Firma 4FI została założona w 2016 roku i inwestuje w trzech obszarach: nieruchomości, rozwijających się korporacji oraz fitness, zdrowia i stylu życia. Z dawnego biura rodzinnego powstała platforma inwe-stycyjna z oddziałami we Frankfurcie, Berlinie i Warszawie. Głównymi udziałowcami 4FI są dwaj nie-mieccy przedsiębiorcy, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.
Dziś portfel nieruchomości grupy obejmuje kilka aktywów w Polsce i Niemczech, które przechodzą transformację, tworząc nowoczesne sąsiedzkie centra zakupów – porównywalne z tym w Krakowie i Lublinie (MOZAIKA).Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

MOZAIKA W SERCU LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI LUBLINA
KRAKOWSKA MOZAIKA W OGNIU ĆWICZEŃ
KRAKOWSKA MOZAIKA W SERCU LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI
MOZAIKA ZAGRAŁA Z ORKIESTRĄ KONCERTOWO
CZWORONOGI ZDAWAŁY EGZAMINY W GALERII MOZAIKA
Śniadaniówki i bidony powędrowały do małych właścicieli
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie