Kafito Polski

Pomoc Drogowa - Artur Maciaszek

Wpis należy do
użytkownika:
szef22
avatar
przejmij wpis »
Firma pomocy drogowej Artur Maciaszek z Zgorzelca oferuje szybką i skuteczną pomoc drogową dostępną przez całą dobę. Oferujemy holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych oraz naprawy awaryjne na miejscu zdarzenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczonych specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć awarię i pomóc kierowcy wrócić do jazdy. Jeśli potrzebujesz lawety w Zgorzelcu lub okolicach, również możesz skorzystać z naszych usług. Nasza laweta jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezpieczny transport pojazdów. Sprawdź nasze ceny pomocy drogowej i lawety w Zgorzelcu i skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze.
WWW: http://laweta-holowanie24h.pl/

Adres:

ARTUR MACIASZEK
Strumykowa 37, 59-900 Zgorzelec
tel.: 511450690

Opis firmy

Firma pomocy drogowej Artur Maciaszek z Zgorzelca to profesjonalny zespół, który służy pomocą na drodze przez całą dobę. Jeśli potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy drogowej w rejonie Zgorzelca lub okolic, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki którym szybko wrócisz do jazdy.

Nasza oferta obejmuje holowanie pojazdów osobowych i ciężarowych oraz naprawy awaryjne na miejscu zdarzenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią lub uszkodzeniem pojazdu. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć awarię i pomóc kierowcy wrócić do jazdy.

Jeśli potrzebujesz lawety w Zgorzelcu lub okolicach, również możesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy lawetę, która jest dostępna przez całą dobę i jest w stanie przewieźć każdy pojazd, niezależnie od jego wielkości czy też rodzaju. Nasza laweta jest wyposażona w nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezpieczny transport pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych cenach, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem pomocy drogowej i lawety w Zgorzelcu. Nasze ceny są konkurencyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze lub chcesz skorzystać z usług lawety w Zgorzelcu. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać problem i dojechać bezpiecznie do celu.

Kategorie powiązane z wpisem

wypoczynek skora

Stwórz swój własny raj wypoczynku z naszymi meblami ze skóry. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

sklepzakpol.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie