Kafito Polski

VoxRental - Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego Warszawa Wola

Wpis należy do
użytkownika:
VOXRENTAL
avatar
przejmij wpis »
"VoxRental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego Warszawa Wola oferuje maszyny i narzędzia do prac budowlanych , remontowych oraz ogrodniczych. Proponujemy wynajem sprzętu wyłącznie renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować jego wysoką jakość i niezawodność. Wynajmujemy elektronarzędzia, osuszacze powietrza, agregaty prądotwórcze, glebogryzarki i wiele więcej. Doradzam odpowiednie narzędzia do zaplanowanej pracy klienta. Udzielamy instrukcji, jak prawidłowo korzystać z wynajmowanego sprzętu. Wypożyczony sprzęt można zamówić z dostawą pod wskazany adres."
WWW: http://www.voxrental.pl

Adres:

VoxRental - Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego Warszawa Wola
Al. Prymasa Tysiąclecia 66, 02-424 Warszawa
tel.: 792555910

Opis firmy

VOXRENTAL oferuje wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego do większości prac budowlanych, remontowych i ogrodniczych. W naszej wypożyczalni dostępny jest wybór maszyn i urządzeń budowlanych i ogrodniczych do najróżniejszych zastosowań, w tym specjalistycznych. Proponujemy wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego wyłącznie renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować jego wysoką jakość i niezawodność.
MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRAC BUDOWLANYCH O RÓŻNEJ SKALI I CHARAKTERZE
W naszej ofercie znajduje się większość narzędzi, by przeprowadzić zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane prace budowlane.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sprzętu budowlanego w Warszawie. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie