Kafito Polski

Gabinet Podologiczny Karolina Jędryczka I Podolog Poznań

Wpis należy do
użytkownika:
szubert_krzysztof
avatar
przejmij wpis »
Gabinet podologiczny w Poznaniu świadczący usługi z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp i paznokci. Specjalizujemy się w leczeniu wrastających i wkręcających się paznokci, rekonstrukcji płytki paznokciowej, usuwaniu odcisków, brodawek wirusowych, rekonstrukcji płytki paznokciowej oraz pielęgnacji stopy cukrzycowej. Przeprowadzamy specjalistyczne konsultacje, stawiamy diagnozy i wprowadzamy odpowiednio dobrane terapie, aby uzyskać jak najlepsze i najszybsze efekty bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji..
WWW: http://www.kosmetyka-podologia.pl

Opis firmy

Zabiegi w naszym gabinecie podologicznym to doskonała alternatywa dla skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Zabiegi podologiczne są bezbolesne, krótkie, przynoszące ulgę Pacjentom zaraz po wizycie.

Nasz zespół to specjaliści ds. podologii wykorzystujący wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz lata praktyki. Kompleksowo dbamy o prawidłową kondycję stóp naszych Pacjentów dlatego ściśle współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji tj. chirurgami, dermatologami, dietetykami, osteopatami oraz Poradnią Stopy Cukrzycowej w Poznaniu. Gabinet jest partnerem w Powszechnym Programie Profilaktycznym "Zdrowe Nogi".

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie