Kafito Polski

Auto Pietrzycki

Wpis należy do
użytkownika:
lokeo
avatar
przejmij wpis »
Firma AUTO PIETRZYCKI, istniejąca od 1993 roku specjalizuje się w kompleksowych naprawach pojazdów po wypadkach i kolizjach, usługach blacharsko-lakierniczych, konserwacji i kosmetyce samochodów. Nasz doświadczony zespół dba o zadowolenie klientów, oferując konkurencyjne ceny i 30-letnie doświadczenie. Usługi realizujemy po wcześniejszym ustaleniu, z gwarancją i profesjonalnymi materiałami. Akceptujemy różne formy płatności i współpracujemy z ekspertami ds. szkód komunikacyjnych.
WWW: http://auto-pietrzycki.pl

Adres:

Auto Pietrzycki
Kobylanka 300, 38-303 Kobylanka
tel.: 888 448 59

Opis firmy

AUTO PIETRZYCKI to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z naprawami samochodów po wypadkach, obsługą blacharsko-lakierniczą, konserwacją pojazdów oraz kosmetyką samochodową. Dzięki długiemu stażowi na rynku i solidnej renomie, nasza firma przyciąga zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klienta, dlatego zatrudniamy doświadczony personel, który dba o jakość i precyzję wykonywanych usług. Nasi pracownicy są gotowi służyć profesjonalnym doradztwem i pomocą, zapewniając pełne zrozumienie procesu naprawy i kosztów związanych z nią.

Firma wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i długim doświadczeniem, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. To sprawia, że mamy szerokie grono zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, którzy doceniają nasze rzetelne podejście.

Nasze usługi są zawsze dokładnie uzgadniane z klientem przed rozpoczęciem prac. Określamy zakres naprawy, cenę i czas wykonania, co gwarantuje przejrzystość i eliminuje nieoczekiwane koszty. Ponadto, wszystkie nasze usługi podlegają rocznej gwarancji, a korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia trwałość naprawionych pojazdów.

Oferujemy różne opcje płatności, w tym wystawianie rachunków, paragonów i faktur, dostosowując się do preferencji klientów. Istnieje również możliwość dokumentacji fotograficznej procesu naprawy, co umożliwia klientom na bieżące monitorowanie postępów prac.

Nasza firma kładzie duży nacisk na obsługę klienta najwyższej jakości i współpracuje z niezależnymi rzeczoznawcami w przypadku szkód komunikacyjnych z OC i AC. Dodatkowo, posiadamy własną wypożyczalnię samochodów osobowych, co umożliwia klientom korzystanie z pojazdów zastępczych refundowanych z OC i AC podczas trwających napraw.

AUTO PIETRZYCKI to godny zaufania partner w dziedzinie napraw samochodów i obsługi pojazdów, cieszący się uznaniem dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie