Kafito Polski

Astro Cafe

Wpis należy do
użytkownika:
alabella
avatar
przejmij wpis »
Kafejka Astrologiczna Online - astrologia dla laika. Strona www.astrocafe.pl powstała w celu darmowego rozpowszechniania astrologii w Polsce. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy miejsce, do którego każdy początkujący astrolog chętnie będzie wracał, dzielił się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
WWW: http://www.astrocafe.pl

Opis firmy

Mimo iż astrologia jest traktowana jako paranauka, opinią wielu jej zwolenników jest to głęboka wiedza, która pozwala zrozumieć istotę otaczających nas zjawisk i poznać mocne i słabe strony charakteru - i swoje i innych.
Wielokrotnie można usłyszeć pytanie: czy wierzysz w astrologię? I niejednokrotnie można się spotkać z przeczącą odpowiedzią nie, jak i powszechną krytyką.
Osobiście uważam, że do astrologii i zrozumienia jej głębi trzeba dojrzeć. Nie jest to wiedza, którą można szybko wchłonąć i zrozumieć. Jest to nauka zbyt głęboka i rozwijająca się na różnych płaszczyznach, aby potraktować ją tak powierzchownie.
Astrologia oddziałuje na wielu płaszczyznach: pozwala określić talent, predyspozycje zawodowe, stosunek do wartości materialnych, rodziny, małżeństwa...
Właściwie, można powiedzieć, że ta nauka nie ma granic. Jedyną granicą jaką można określić w astrologii jest brak jej zrozumienia, brak zrozumienia jej bogatej symboliki i umiejętności czytania jej przesłań. Oczywiście, jako rozwijająca się dziedzina wiedzy, z każdym dniem przekracza ona granice, właściwie ograniczenia jej zrozumienia. Z każdym dniem przybywa miłośników astrologii i coraz to nowsze i bogatsze przesłania ze sobą niesie.
Astrologia nie jest prostym i schematycznym bytem. Każdy astrolog ma swoją ścieżkę jej zrozumienia i każdy ma indywidualny sposób czytania z gwiazd, każdy też wzbogaca swój warsztat i pragnie wiedzieć i rozumieć więcej

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie