Kafito Polski

Agent Ubezpieczeniowy Aviva Jolanta Łanczont

Wpis należy do
użytkownika:
lanczont
avatar
przejmij wpis »
Ubezpieczenia indywidualne i grupowe, na życie, zdrowotne, podróżne, posagowe, kapitałowe, majątkowe i pod kredyt, polisy inwestycyjne, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC, fundusze inwestycyjne, zapisy i zmiana ofe online.
WWW: http://www.lanczont.pl

Adres:

Agent Ubezpieczeniowy Aviva Jolanta Łanczont
ul. Warchałowskiego 2/4, 02-776 Warszawa
tel.: 606 855 775

Opis firmy

Służę radą i pomocą wszystkim zainteresowanym niezmiennie od 1994 roku...
Znajdowanie rozwiązań chroniących przed konsekwencjami niespodziewanych przeciwności losu i budowanie finansowego bezpieczeństwa Klientów - to sens mojej pracy. Opiera się ona na wzajemnym zaufaniu i długotrwałym charakterze współpracy. Największą satysfakcję daje mi zadowolenie Klientów z decyzji podjętych z moim udziałem kilkanaście, kilka lat temu. Dzięki temu zyskuję pewność, że decyzje podejmowane dziś przyniosą dalekosiężne korzyści w przyszłości.
Jestem do dyspozycji Państwa w zakresie indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń inwestycyjnych, posagowych, zdrowotnych, wypadkowych i podróżnych oraz ubezpieczeń mieszkań, domów i przedsiębiorstw. Otwieram rejestry i programy w funduszach inwestycyjnych. Umożliwiam trafny wybór lub korzystną zamianę Otwartego Funduszu Emerytalnego.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie