Kafito Polski

INNTEGRO.PL zakupy grupowe

Wpis należy do
użytkownika:
inntegro.pl
avatar
przejmij wpis »
Zakupy przez internet. Dzięki zapisywaniu się do grup, klienci otrzymują wynegocjowaną, niższą cenę na produkt, który chcą kupić. Działa na zasadzie "Im więcej chętnych, tym niższa cena".
WWW: http://www.inntegro.pl

Adres:

INNTEGRO Sp. z o.o.

Opis firmy

Zasada działania opiera się na prostej regule rynkowej: im więcej kupujemy tym większy uzyskujemy rabat. Dzięki inntegro.pl indywidualni klienci mogą zebrać się w grupę i wspólnie uzyskiwać znacznie lepsze ceny niż pojedynczo.

W portalu inntegro.pl regularnie organizujemy zapisy do grup osób chcących kupić określone produkty. Jeżeli chcesz kupić np. samochód osobowy, dołączasz do grupy (po uprzedniej rejestracji) a następnie czekasz do końca terminu zapisów. Im więcej osób dołączy do grupy tym lepiej.

Po zakończeniu zapisów negocjujemy ceny z dostawcami, a następnie przesyłamy oferty do członków grupy. Jeśli zgłosiłeś zainteresowanie kilkoma produktami (np. kilkoma markami samochodów), wybierasz spośród przesłanych przez nas ofert tę, którą uważasz za najciekawszą. Następnie umawiasz się na spotkanie ze sprzedawcą (np. dealerem samochodów, lub deweloperem, który przedstawił najlepszą ofertę) i dzięki otrzymanej od nas karcie klienta inntegro.pl, możesz kupić wybrany produkt ze znacznym rabatem.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie