Kafito Polski

Biuro Podróży Scantour

Wpis należy do
użytkownika:
scantour
avatar
przejmij wpis »
Scantour zajmuje się głównie organizacją wypraw wędkarskich, wypraw dla płetwonurków, polowań w kraju i zagranicą, wyjazdów integracyjnych, konferencji, wycieczek objazdowych w kraju i zagranicą, obozów i kolonii młodzieżowych oraz wczasów wypoczynkowych w najsłynniejszych kurortach świata.
WWW: http://scantour.pl

Adres:

Biuro Podróży SCANTOUR
Babina 1, 62-800 Kalisz
tel.: (62) 503 33 33, fax.: (62) 503 33 38

Opis firmy

Biuro Podróży SCANTOUR Kalisz zajmuje się sprzedażą imprez turystycznych organizowanych w kraju i zagranicą. Oferty prezentujemy i sprzedajemy online na naszej stronie www.scantour.pl.

Organizujemy wyprawy wedkarskie do wielu krajów. Zajmujemy się również sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych i promowych oraz rezerwacją hoteli i samochodów w najlepszych cenach.
Na naszej stronie nie wychodząc z domu, możecie Państwo wybrać i zarezerwować on-line ofertę turystyczna, kupić bilety autokarowe, lotnicze oraz dokonać rezerwacji hoteli.

Impulsem do powstania Scantour była reakcja na narastające umasowienie turystyki. Jako organizator dajemy gwarancję profesjonalnego przygotowania programów turystycznych oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi.

Oprócz działalności turystycznej prowadzimy również ubezpieczenia oraz pośrednictwo pracy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie