Kafito Polski

Sina

Wpis należy do
użytkownika:
Sina
avatar
przejmij wpis »
Oferujemy profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne języka chińskiego, organizację wyjazdów na misje gospodarcze do Chin, kursy językowe w Chinach, rejestrację firmy na terenie ChRL, rejestrację znaku towarowego w Chinach, prowadzenie korespondencji z kontrahentami. Zapraszamy!
WWW: http://www.sina.pl

Adres:

Sina

Opis firmy

SINA.pl tworzą doświadczeni sinolodzy, których interesuje każdy aspekt życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego Państwa Środka. Z uwagą śledzimy wszelkie zmiany w relacjach polsko-chińskich, rozwój obustronnych relacji gospodarczych jak również wszelkie inicjatywy polskich i chińskich przedsiębiorców. Chiny, które znamy nie tylko z teorii, ale także z praktyki i osobistego doświadczenia, są naszą największą pasją. Dlatego postawiliśmy sobie za cel wspieranie kontaktów między Polską a Chinami.
Zdobywane od kilku lat doświadczenie i wiedza sprawiają, że możemy zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług, nie tylko w zakresie szeroko pojętego biznesu. Tłumaczenia, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z chińskimi kontrahentami, organizacja wyjazdów na misje gospodarcze, obsługa prawna obywateli chińskich przy współpracy z profesjonalną kancelarią prawniczą, rejestracja znaków towarowych, doradztwo i pomoc przy zakładaniu firmy na terenie Chin to tylko niektóre z licznych naszych usług.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie