Kafito Polski

Tłumacz języka niemieckiego Traduko, tłumaczenia niemiecki TŁUMACZENIA-24.EU

Wpis należy do
użytkownika:
mrobert
avatar
przejmij wpis »
Oferuję pisemne tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki w zakresie różnych dziedzin. Najważniejsze dla nas jest indywidualne traktowanie każdego Klienta oraz rozwiązania „skrojone na miarę”.
WWW: http://www.tlumaczenia-24.eu

Adres:

Traduko

Opis firmy

Jestem tłumaczem języka niemieckiego. Od 2001r. zajmuję się tłumaczeniami tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki współpracując przy tym z różnymi podmiotami gospodarczymi, instytucjami i osobami fizycznymi.
Wykonywane przeze mnie tłumaczenia obejmują różnorodne dziedziny. Do najważniejszych z nich należą szeroko pojęte nauki humanistyczne, współpraca międzynarodowa, turystyka, korespondencja techniczno – handlowa, jak również teksty prawnicze nie wymagające uwierzytelnienia.
Zajmuję się również tłumaczeniem stron internetowych, ich adaptacją do potrzeb odbiorcy, redakcją tekstów w języku niemieckim i języku polskim, pisaniem e-maili, listów, podań i innych tekstów w obu językach, tłumaczeniem tekstów naukowych, popularnonaukowych, publicystycznych i folderów, opakowań, wizytówek i innych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie