Kafito Polski

Odzież dziecięca

Wpis należy do
użytkownika:
zsedc
avatar
przejmij wpis »
Producent odzieży dziecięcej i reklamowej. Szeroki wachlarz kolorów. Odzież na zamówienie. Zapraszamy do współpracy hurtownie. Gwarantujemy terminowe realizacje. Odzież dziecięca najwyższej jakości.
WWW: http://www.jupi.poznan.pl

Adres:

PPHU JUPI
Piłkarska 14, 60-185 Poznań

Opis firmy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Posiadamy kilku osobowy zespół, który od momentu powstania firmy podążając za wiodącymi kierunkami mody tworzy najnowsze kolekcje.
Staramy się dbać o naszych klientów dlatego składane zamówienia realizowane są bardzo szybko, jednocześnie zachowując wysoką jakość produktów i konkurencyjną cenę.
Posiadamy kilka rodzajów maszyn przemysłowych: dziewiarskie komputerowe i hafciarkę komputerową (z możliwością programowania wzorów i wykonania ich na naszych produktach w zależności od potrzeb klienta).
Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji odzieży dziecięcej. W naszej ofercie znajdują się głównie czapki. Wykonujemy również fartuszki przedszkolne, szaliki, rękawiczki, opaski oraz odzież reklamowa szyta na specjalne zamówienia. Zajmujemy się również hafciarstwem komputerowym.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie